Запитання? +38-067-547-22-33, +38-067-234-42-16

About RPDI

Запрошуємо на показ кіножурналістського розслідування про торгівлю людьми та сексуальне рабство

15 квітня о 18.00 в Будинку Кіно (Київ, вул. Саксаганського, 6, Малий зал) відбудеться зустріч з режисером документального кіно і фотографом Мімі Чакаровою та показ фільму «Ціна сексу» – кіножурналістського розслідування про торгівлю людьми та сексуальне рабство, над яким авторка працювала протягом десяти років.

15 квітня о 18.00 в Будинку Кіно (Київ, вул. Саксаганського, 6, Малий зал) відбудеться зустріч з режисером документального кіно і фотографом Мімі Чакаровою та показ фільму «Ціна сексу» – кіножурналістського розслідування про торгівлю людьми та сексуальне рабство, над яким авторка працювала протягом десяти років.

Мімі Чакарова розповідає про глобальні проблеми, вивчаючи конфлікти, корупцію та торгівлю жінками. У 2011 році з’явився її повнометражний документальний фільм про торгівлю людьми та корупцію «Ціна сексу», за який вона отримала Премію Нестора Альмендроса за мужність у кіномистецтві на Фестивалі фільмів з прав людини у Нью-Йорку, престижну Премію Дєніела Перла за «Видатну діяльність у сфері міжнародних журналістських розслідувань» та була серед фіналістів Премії Дарт за майстерність у журналістському висвітленні травматичних подій (Coverage of Trauma). Серед інших нагород варто відмітити номінацію на премію Еммі у категорії новин та документалістики.

Роботи М. Чакарової з’являлися у багатьох відомих медіа: National Geographic; The New York Times Sunday Magazine; The Atlantic Monthly, Ms.; The Sunday Times Magazine, London; CBS News\’ “60 Minutes”; CNN World; BBC World; PBS\’ FRONTLINE/World and the Center for Investigative Reporting.

Мімі Чакарова викладала в Університету Берклі та Стенфордському Університеті.

Кількість місць обмежена.

Акредитація на сайті АУП: www.aup.com.ua

Контактна особа: Юлія Гуза

тел: (063) 1420961

Проект здійснено за підтримки  Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов\’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Маєте запитання, пропозиції, коментарі +38-067-547-22-33