Запитання? +38-067-547-22-33, +38-067-234-42-16

About RPDI

Як ви стали журналістом? Флешмоб ІРРП #мояісторіяжурналіста

В День журналіста ІРРП запилав у своїх підписників на сторінці у Фейсбук, як вони прийшли в професію. Під хештегом  #мояісторіяжурналіста було опубліковано з десяток цікавих історій. Ділимося ними з вами.

 

Юлія Хоменко : Я ще в школі почала писати не погані тексти. Але по іронії долі пішла вчитися в медичний коледж. Котрий закінчила і не вагаючись пішла в редакцію районної газети«Зоря»,де познайомилися із талановитими журналістами,я почала писати тексти кожен день. Мене наскільки захопило,що я не змогла зупинитися. Потім без зайвих сумнівів вступила «Київський міжнародний Університет» на журналіста. І це стало початком моєї творчої кар’єри.

 

Ольга Боглевская:  Моя історія двома словами: у 16 років шукала роботу, але ніхто із роботодавців не хотів зв’язуватись з неповнолітньою. Не хотіли брати навіть прибиральницею. Ризикнула лише редакторка районної газети, бо туди терміново потрібен був коректор, хоч хтось. Взяли мене. З того часу минув майже 31 рік. До цих пір так і працюю у ЗМІ.

 

Наталя Поколенко: Хотіла стати адвокатом, на юрфак не вступила, прийшла на місцеве ТБ, за два місяці була в ефірі)) Вже 24 роки працюю у ЗМІ – мрія захищати людей втілилася у журналістиці))

Маєте запитання, пропозиції, коментарі +38-067-234-42-16