Запитання? +38-067-547-22-33, +38-067-234-42-16

About RPDI

Як розказати школярам про корупцію – засновники “Наших грошей” провели антикорупційну екскурсію

13 травня учні Русанівського ліцею стали першими учасниками екскурсії корупційними місцями Києва, яку провели гуру розслідувальної журналістики Юрій Ніколов та Олекса Шалайський.

Маршрут школярів пролягав через центр Києва, від станції метро “Арсенальна” до оглядового майданчику на Майдані Незалежності. Впродовж екскурсійної прогулянки журналісти та співзасновники сайту “Наші гроші” розказали історії будинків та цілих місцин. Виявилося, ми щодня ходимо повз місця, які пов’язані з корупційними скандалами.

Учасники екскурсії не лише слухали, але й ставили питання Ніколову та Шалайському. Особливо юних екскурсантів зацікавили історії про закупівлю червоних каштанів, знайдені скарби в одній із квартир в Пасажі на Хрещатику та подальшу долю їхнього власника.

Межигір’я та вертолітний майданчик Януковича, корупційна складова в будівництві Музею історії Києва та Музею Майдану = далеко не повний перелік «гарячих точок» антикорупційної екскурсії.

Відео з екскурсії можна подивитися за лінком http://bit.ly/30mx6OQ

Фотографії тут http://bit.ly/2W6GMha

Екскурсія проводилася в рамках популяризаційної кампанії розслідувальної журналістики.

Організатори екскурсії: ІРРП – Інститут розвитку регіональної преси в рамках проекту з розвитку української розслідувальної журналістики за підтримки Антикорупційна ініціатива ЄС

Маєте запитання, пропозиції, коментарі +38-067-234-42-16