Запитання? +38-067-547-22-33, +38-067-234-42-16

About RPDI

“Я – Толік: а ви – ні!”: іронічні історії про корупцію у спільному проекті Bihus.info та ІРРП

Ведучий програми “Виконком” Анатолій Остапенко (“Я – Толік: а ви – ні!”) у своєму влозі весело подає історії про корупцію, викриті у розслідуваннях журналістів з регіональних та центральних медіа. 
Серія влогів “Виконком” – новий формат, який ІРРП запустив разом з Bihus.info з метою популяризації журналістських розслідувань (зокрема, регіональних) серед молодої аудиторії. Метою проекту є залучення більшої аудиторії до антикорупційної тематики, знайомство з регіональною журналістикою та підвищення рівня обізнаності громадян щодо правопорушень, в тому числі корупційних, чиновників, зокрема регіонального рівня.

Всі відео ґрунтуються на матеріалах, відео чи аналітиці, зроблених журналістами-розслідувачами. Боротьба з корупцією та її викриття може бути цікавою – доводить “Виконком”. 

Перших три випуски влогу “Виконком”

Проект реалізовується в рамках Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні (EU Anti-Corruption Initiative, EUACI). EUACI фінансується Європейським Союзом та співфінансується і впроваджується Міністерством закордонних справ Данії (DANIDA).

Маєте запитання, пропозиції, коментарі +38-067-547-22-33