Запитання? +38-067-547-22-33, +38-067-234-42-16

About RPDI

Використання міжнародної технічної допомоги


У червні 2017 року, Інститут Розвитку Регіональної Преси (код з ЄДРПОУ – 34531816) отримав технічну допомогу в рамках Програми “Антикорупційна Ініціатива ЄС”, яка виконується Данським агентством з міжнародного розвитку DANIDA.
Цілі та зміст проекту: покращення процесу впровадження антикорупційної політики; сприяння скороченню масштабної корупції; посилення операційного та нормотворчого потенціалу державних інституцій у роботі з профілактикою та боротьбою проти корупції; посилення парламентського нагляду за процесом реформування та його потенціалу з вивчення та покращення стратегічної нормативно-законодавчої бази; посилення потенціалу органів місцевого самоврядування, громадськості та ЗМІ з метою їх внеску до процесу боротьби з корупцією.
Програма має три компоненти:

  • Компонент 1: Посилення операційного та нормотворчого потенціалу державних інституцій у сфері профілактики та боротьби проти корупції;
  • Компонент 2: Посилення парламентського нагляду за процесом реформування і його потенціалу з ретельного вивчення та покращення стратегічного нормативно-правового забезпечення;
  • Компонент 3: Посилення потенціалу органів місцевого самоврядування, громадськості та журналістів-розслідувачів щодо їх внеску до процесу боротьби з корупцією.

Діяльність та результати третього компоненту націлено, у тому числі, на посилення розслідувальної журналістики у сфері боротьби з корупцією. Основним партнером за даним елементом є Інститут Розвитку Регіональної Преси.
Строк реалізації проекту – 3 роки, до грудня 2019 року
Очікуване фінансування ІРРП – 600 000 евро (200 000 евро щорічно)
Грантова угода між Данським Міністерством Закордонних Справ та Інститутом Розвитку Регіональної Преси набула чинності 15 травня 2017 року.
Проект реалізовується в рамках Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні (EU Anti-Corruption Initiative) – найбільшої програми підтримки з боку ЄС в сфері боротьби з корупцією. Її імплементацією займається Данська агенція з міжнародного розвитку (DANIDA).


 
 
 
 

Маєте запитання, пропозиції, коментарі +38-067-234-42-16