ГО «Партнери цифрового правозахисту» оголошує відбір журналістів-розслідувачів для участі у воркшопі на тему «Висвітлення конфлікту в Україні: юридичні аспекти роботи журналістів та рекомендації щодо безпеки». До участі запрошуються журналісти, які проводять розслідування та висвітлюють тематику конфлікту в Україні.

Програма воркшопу:

9:009:30 Реєстрація
9:3010:10 Журналістські стандарти висвітлення суспільноважливих тем за міжнародним та національним законодавством
10:1010:40 Робота журналістів у зоні конфліктів: міжнародні рекомендації та українське законодавство
10:4011:20 Права журналістів на збір інформації щодо військових об’єктів та у зоні конфлікту. Правила акредитації журналістів у зоні АТО
11:2011:50 Можливі порушення прав журналістів та алгоритм дій при порушенні прав
11:5012:10 Перерва на каву
12:1012:50 Межі свободи вираження поглядів при висвітленні конфлікту та чутливої інформації
12:5013:20 Юридичні ризики для журналістів, які працюють у зоні АТО та висвітлюють конфлікт
13:2014:00 Практичні аспекти щодо свободи вираження поглядів та безпеки журналістів (аналіз справ про перешкоджання діяльності журналістів та справ проти журналістів)
14:0014:30 Запитання та відповіді

Дата: 16 серпня 2017 року

Місце: Вища Школа Media & Production компанії 1+1 media (м. Київ, вул. Межигірська, 87-Б)

Робоча мова: українська. Синхронний переклад на англійську.

Тренери: 

Людмила Панкратова, адвокат, медіа-юрист, медіа-тренер. У 20012002 рр. пройшла розширений курс для адвокатів з питань тлумачення та застосування Європейської конвенції про захист прав людини та основоположних свобод, організований Радою Європи, Interights та Національним союзом адвокатів України. У 2000 та 2003 роках проходила стажування у Європейському суді з прав людини у Страсбурзі, співпрацювала з Бюро з прав людини. У 20002001 рр. – юрист програми захисту прав біженців Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців. Згодом як юрист Програми правового захисту та освіти ЗМІ IREX ProMedia проводила різноманітні тренінги для журналістів, юристів та суддів з питань медіаправа і міжнародних гарантій свободи слова. З 2007 року співпрацює з Інститутом розвитку регіональної преси (ІРРП), надає правову допомогу журналістамрозслідувачам у справах щодо доступу до інформації та дифамації, здійснює допублікаційну експертизу (у тому числі розслідувань за підтримки данського проекту SCOOP), проводить тренінги та вебінари. Представляє інтереси українських громадян у Європейському суді з прав людини. У 2010 році виграла справи «Газета «УкраїнаЦентр» проти України», «Пєтухов проти України».

Віра Крат, адвокат, має понад 20 років досвіду роботи, очолює юридичну фірму «Правовий консалтинг і практика», займається захистом авторських прав та корпоративним правом, відстоює права журналістів та ЗМІ з 1998 року. Тривалий час надавала правову допомогу (у т. ч., вела судові справи) виданням «Газета по-київськи», «Комсомольська правда в Україні», Інтернетвиданню «lb.ua», у т. ч. у кримінальній справі, відкритій у червні 2012 року по факту порушення таємниці листування народного депутата, у справі за позовом А. Портнова про захист честі, гідності та порушення презумпції невинуватості. Вела 30 справ щодо захисту А. Марусова, власника вебпорталу, що висвітлював діяльність Тендерної палати та її корупційні схеми. Усі справи були виграні. У цих справах була сформульована судова практика, згідно з якою вебпортал визнавався ЗМІ незалежно від наявності свідоцтва про реєстрацію ЗМІ. У вересні 1998 року проходила стажування по програмі IREX ProMedia (Нью-Йорк, Вашингтон, Варшава). З 1998 року співпрацювала з Програмою правового захисту та освіти ЗМІ IREX ProMedia, з 2011 року – з ІРПП.

Участь у воркшопі безкоштовна за умови, що ви активні, готові слухати та ділитися своїм власним досвідом. Для участі у воркшопі заповніть, будь ласка, форму за посиланням. Дедлайн – 11 серпня 2017 року. Не відкладайте, адже кількість місць обмежена. 15 відібраних учасників отримають підтвердження на електронні адреси 12 серпня 2017 року.

Щодо будь-яких організаційних питань, звертайтеся за телефоном +380977020198.

Чекаємо Вас на воркшопі!

З повагою,

Команда ГО «Партнери

цифрового правозахисту»

256 total views, 2 views today

Для отримання юридичної допомоги
заповніть анкету

П.І.Б.*

Організація

E-mail*

Телефон

Деталі звернення

Яка юридична допомога вам потрібна? *

Юридична консультаціяДопублікаційна експертизаПравовий захист у судіСкладання інформаційного запиту

Завантажте документи/файли

* - обов'язкові поля

×


×