Запитання? +38-067-547-22-33, +38-067-234-42-16

About RPDI

Вечір викривального кіно: відомі журналісти-розслідувачі їдуть у Червоноград

Вечір викривального кіно: відомі журналісти-розслідувачі їдуть у Червоноград

У Червоноград на вечір розслідувального кіно «Руйнівники корупції» завітають журналісти-розслідувачі найпотужніших українських редакцій – Bihus.info, «Слідство.Інфо» та «Схеми: корупція в деталях».

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до перегляду та обговорення викривальних фільмів з їхніми авторами, а також розповісти про корупцію у вашому регіоні. Можливо, ця інформація допоможе зробити місто кращим.

Журналісти-розслідувачі чекатимуть вас у неділю, 16 вересня, з 16:00 до 20:00 на літньому майданчику Парку культури та відпочинку. Вечір викривального кіно це не лише про корупцію. Це спосіб стати агентами змін у своєму регіоні та зрозуміти правила взаємодії з журналістами-розслідувачами. А ще це чудова можливість познайомитися та поспілкуватися з професіоналами своєї справи:

Максим Савчук – журналіст програми «Схеми: корупція в деталях». Працював у бюро журналістських розслідувань «Свідомо», у відділі розслідувань газети «Україна молода», у програмі журналістських розслідувань «Знак оклику» на телеканалі ТВі. Відомий низкою гучних антикорупційних викриттів, в тому числі про земельну аферу президента України Петра Порошенка, що викликала значний резонанс та була представлена у фіналі престижного конкурсу Асоціації міжнародних мовників.

Аліса Юрченко – журналістка програми «Наші гроші» з Денисом Бігусом. Дворазова переможниця Національної щорічної премії журналістських розслідувань та спеціальних репортажів, переможниця Конкурсу професійної журналістики «Честь професії». Також Аліса входила до першого складу Ради громадського контролю при Національному антикорупційному бюро України;

Наталія Касяненко – журналістка програми «Наші гроші» з Денисом Бігусом, лауреат Третьої премії Національного конкурсу журналістських розслідувань.

Катерина Лихогляд – журналістка Слідства.Інфо, у минулому журналістка програми соціальних розслідувань “Остання Інстанція” телеканалу ZIK, авторка резонансного розслідування “Хмельницький майдан” та співавторка документального розслідувального фільму про політичну корупцію в Україні “Клуб Книголюбів”, фіналістка Конкурсу журналістських розслідувань ім. Героя Небесної Сотні Василя Сергієнка.

Данило Мокрик  – журналіст програми «Наші гроші» з Денисом Бігусом, ведучий програми «Тема дня» на телеканалі «UA: Перший». Колишній редактор та ведучий проекту «Остання інстанція». Входив до складу журі конкурсу професійної журналістики «Честь Професії 2018».

З будь-яких питань звертайтеся за телефоном (050) 245-89-53 – Тетяна Колісник, асистентка проекту з розвитку журналістських розслідувань ГО «Інститут розвитку регіональної преси».

Проект реалізовується в рамках Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні (EU Anti-Corruption Initiative) – найбільшої програми підтримки з боку ЄС в сфері боротьби з корупцією. Її імплементацією займається Данська агенція з міжнародного розвитку (DANIDA).

 

 

Маєте запитання, пропозиції, коментарі +38-067-547-22-33