Запитання? +38-067-547-22-33, +38-067-234-42-16

About RPDI

Вебінар «Як розказати круту історію на основі цифрових слідів»

ГО «Інститут розвитку регіональної преси» запрошує журналістів-розслідувачів на вебінар «Як розказати круту історію на основі цифрових слідів».

Які цифрові відбитки залишають люди і як на їх основі журналісту створити цікаву історію – про ці та інші технічні особливості сучасного ПЗ та журналістики розповість Олівер Лібхерт із Source Code Leak (Угорщина) під час вебінару «Як розказати круту історію на основі цифрових слідів».

ІРРП запрошує до участі журналістів, блогерів та громадських активістів з усіх регіонів України. Перевага у відборі надаватиметься журналістам-розслідувачам.  

Дата: 13 лютого о 13.00

Участь – безкоштовна за попередньою реєстрацією.

Дедлайн: 12 лютого, 17:00

Вебінар проводиться англійською мовою!!!

Відбір учасників (10 журналістів від України) та безпосередньо сам вебінар проводить партнерська організація n-ost (Netzwerk für Osteuropa-Berichterstattung e. V.).

Вебінар відбудеться в рамках реалізації проекту “N-vestigate” (мета проекту – сприяння розвитку міжнародних журналістських розслідувань) згідно з Project agreement  від 16 серпня 2018 року між Інститут Розвитку Регіональної Преси та Netzwerk für Osteuropa-Berichterstattung e. V. (Network for Reporting on Eastern Europe)

Маєте запитання, пропозиції, коментарі +38-067-234-42-16