Запитання? +38-067-547-22-33, +38-067-234-42-16

About RPDI

Вебінар “Транскордонна журналістика: як готувати журналістські матеріали, стираючи кордони”

ГО «Інститут розвитку регіональної преси» запрошує журналістів-розслідувачів на вебінар «Транскордонна журналістика: як готувати журналістські матеріали, стираючи кордони».

Як робити круті журналістські матеріали завдяки міжнародному співробітництву, як працює журналістика у світі, де кордони – це умовність, як журналісти можуть використовувати ці особливості в своїй роботі – про ці та інші фішки транскордонної журналістики розповість Бернардет Гайєр, відома редакторка, перекладачка та письменниця із Німеччини. Вона – та, кого називають hostwriter.

ІРРП запрошує до участі журналістів, блогерів та громадських активістів з усіх регіонів України. Перевага у відборі надаватиметься журналістам-розслідувачам.

Дата: 27 лютого о 13.00

Участь – безкоштовна за попередньою реєстрацією.

Дедлайн: 26 лютого, 17:00

Вебінар проводиться англійською мовою!!!

Відбір учасників (10 журналістів від України) та безпосередньо сам вебінар проводить партнерська організація n-ost (Netzwerk für Osteuropa-Berichterstattung e. V.).

Вебінар відбудеться в рамках реалізації проекту “N-vestigate” (мета проекту – сприяння розвитку міжнародних журналістських розслідувань) згідно з Project agreement  від 16 серпня 2018 року між Інститут Розвитку Регіональної Преси та Netzwerk für Osteuropa-Berichterstattung e. V. (Network for Reporting on Eastern Europe)

Маєте запитання, пропозиції, коментарі +38-067-547-22-33