Запитання? +38-067-547-22-33, +38-067-234-42-16

About RPDI

Вебінар “Співпраця між активістами та журналістами”

ГО “ІРРП” запрошує на вебінар Кейсі Келсо «Cooperation between activists and journalists» (Співпраця між активістами та журналістами). 

Як журналісти та активісти можуть співпрацювати? Як досягати разом спільної мети? Як журналістика впливає на прийняття рішень та яку роль в цьому процесі відіграють активісти? 

Цікаві кейси, практичні поради та корисні лайфхаки розповість  Кейсі Келсо із Берлінського офісу Transparency International. 

Вебінар відбудеться в середу, 27 березня о 13:00. Зауважте, робоча мова – англійська.

Реєстрацію на вебінар проводить ГО ІРРП.

Відбір учасників (10 журналістів від України) та безпосередньо сам вебінар проводить партнерська організація n-ost (Netzwerk für Osteuropa-Berichterstattung e. V.).

Участь у вебінарі – безкоштовна, за попередньою реєстрацією. Коротка форма для заповнення – тут. 

Зареєструватися можна до 26 березня (до 17 години).

Вебінар відбудеться в рамках реалізації проекту “N-vestigate” (мета проекту – сприяння розвитку міжнародних журналістських розслідувань) згідно з Project agreement  від 16 серпня 2018 року між Інститут Розвитку Регіональної Преси та Netzwerk für Osteuropa-Berichterstattung e. V. (Network for Reporting on Eastern Europe)

Зверніть увагу: заявка на участь означає вашу згоду на отримання інформаційних повідомлень від n-ost (Netzwerk für Osteuropa-Berichterstattung e. V.) на вказану електронну пошту.

Маєте запитання, пропозиції, коментарі +38-067-547-22-33