Запитання? +38-067-547-22-33, +38-067-234-42-16

About RPDI

N-ost запрошує українських журналістів на вебінар про штучний інтелект і журналістські розслідування

Як можна використовувати штучний інтелект для відеоаналізу та як можна використовувати відеоаналіз для журналістських розслідувань?

ГО “ІРРП” для запрошує на вебінар Ріната Тухватшина,  засновника видання Kloop.kg (Киргизстан), “Штучний інтелект – відеоаналіз – журналістські розслідування?” (Artificial Intelligence – video analysis – investigative journalism?)

Участь у вебінарі – безкоштовна, за попередньою реєстрацією.  Вебінар проводиться англійською мовою!!!

Дата: 30 січня, 13.00.

Відбір учасників (10 журналістів від України) та безпосередньо сам вебінар проводить партнерська організація n-ost (Netzwerk für Osteuropa-Berichterstattung e. V.).

Для участі заповніть анкету.

Зареєструватися можна до 29 січня (18 година).

Вебінар відбудеться в рамках реалізації проекту “N-vestigate” (мета проекту – сприяння розвитку міжнародних журналістських розслідувань) згідно з Project agreement  від 16 серпня 2018 року між Інститут Розвитку Регіональної Преси та Netzwerk für Osteuropa-Berichterstattung e. V. (Network for Reporting on Eastern Europe)

Зверніть увагу: заявка на участь означає вашу згоду на отримання інформаційних повідомлень від n-ost (Netzwerk für Osteuropa-Berichterstattung e. V.) на вказану електронну пошту.

Маєте запитання, пропозиції, коментарі +38-067-547-22-33