Запитання? +38-067-547-22-33, +38-067-234-42-16

About RPDI

Вебінар: «Пошук даних у відкритих реєстрах для перевірки декларацій посадових осіб»: запис і презентація

Вебінар Антона Столярова, журналіста Bihus.info та аналітика проекту Declarations.com.ua відбувся в ІРРП 15 березня 2018 року.
Його переглянули 38 журналістів та активістів з різних регіонів України. На участь у цьому вебінарі команда ІРРП отримала 119 заявок.
На вебінарі йшлося про роботу з механізмами пошуку та аналітичними модулями на сайті Declarations.com.ua, про використання соцмереж для пошуку інформації про декларанта, про роботу з відкритими реєстрами України та інших країн.
Зацікавлених у темі запрошуємо переглянути запис вебінару

Презентація з вебінару – також доступна, користуйтеся 🙂

Вебінар: «Пошук даних у відкритих реєстрах для перевірки декларацій посадових осіб: лайфхаки для журналістів та активістів» – другий з трьох вебінарів, запланованих ГО “ІРРП” у першій половині 2018 року.
Тема першого вебінару: «Електронне декларування: що і як виявляти”, його проводив Антон Марчук – аналітик та член правління громадської організації «Антикорупційний штаб», менеджер антикорупційної групи Реанімаційного пакету реформ (РПР). (За гіперлінком доступні запис та презентація вебінару).
Третій і останній вебінар з цього циклу відбудеться 3 квітня 2018 року. Тема«Судова практика по витребуванню декларацій посадових осіб: доступ до публічної інформації проти приватності осіб». 
Його проведе Віра Крат – адвокатеса, медіа-юристка, тренерка. Щоб взяти участь у ньому, достатньо заповнити реєстраційну форму.

Маєте запитання, пропозиції, коментарі +38-067-234-42-16