Запитання? +38-067-547-22-33, +38-067-234-42-16

About RPDI

В Італії розпочав роботу перший центр розслідувальної журналістики

Перше незалежне об’єднання журналістів-розслідувачів в Італії Investigative Reporting Project Italy (IRPI) розпочало свою роботу. Ідея створення IRPI народилася у Києві, адже саме тут під час Сьомої глобальної конференції журналістів-розслідувачів зустрілися, познайомилися і вирішили працювати разом засновники проекту.

Перше незалежне об’єднання журналістів-розслідувачів в Італії Investigative Reporting Project Italy (IRPI) розпочало свою роботу. Ідея створення IRPI народилася у Києві, адже саме тут під час Сьомої глобальної конференції журналістів-розслідувачів зустрілися, познайомилися і вирішили працювати разом засновники проекту.

В команді IRPI: Гія Баджі (Guia Baggi), котру на створення проекту надихнула власна магістерська робота, присвячена неприбутковим журналістським розслідувальним організаціям з усього світу, Лео Сісті (Leo Sisti), колишній розслідувач із тижневого журналу «L’Espresso», Сесілія Анесі (Cecilia Anesi) та Джуліо Рубіно (Giulio Rubino), журналісти та відеорежисери, співавтори документального проекту «Токсична Європа», Лоренцо Бодреро (Lorenzo Bodrero) та Сесілія Ферара (Cecilia Ferrara) експерти у темі організованої злочинності,   Гвідо Ромео (Guido Romeo), редактор розділу «Наука» в італійській редакції журналу «Wired» та експерт у журналістиці даних, Алеся Черантола (Alessia Cerantola), експерт по Далекому Сходу та Азії, Мара Монті (Mara Monti),  фінансовий журналіст із щоденного бізнес-видання «Il Sole 24 Ore».

Команда IRPI вірить, що майбутнє за міжнародними журналістськими розслідуваннями, тому буде рада співпраці з колегами з різних країн.

Слідкувати за роботою IRPI можна на сайті проекту.

Маєте запитання, пропозиції, коментарі +38-067-547-22-33