Запитання? +38-067-547-22-33, +38-067-234-42-16

About RPDI

У Чернівцях відбувся поглиблений тренінг з журналістських розслідувань

У тренінгу, що відбувся 13-17 жовтня 2018 року, взяли участь 12 учасників та учасниць з різних регіонів України.
Організатор тренінгу: ГО “Інститут розвитку регіональної преси” за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС.

Під керівництвом досвідчених тренерів Олега Хоменка (старший радник Internews Network) та Валентини Самар (головна редакторка ІА «Центр журналістських розслідувань) учасники створили власні журналістські розслідування на теми, пов’язані з містом Чернівці, у якому відбувався тренінг.

Протягом перших двох днів тренінгу учасники дізналися про особливості проведення телевізійних, онлайн та газетних розслідувань.

Наступні два дні – працювали у групах над створенням власних розслідувань. Об’єднавшись у групи, журналісти з’ясовували особливості “розпилу” місцевого ринку, особливості витрат на дорожні ремонти та досліджували проект місцевої влади з утилізації батарейок.

В останній день навчання групи представили свою роботу, а тренери надали експертні рекомендації з удосконалення цих журналістських розслідувань.

Проект реалізовується в рамках Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні (EU Anti-Corruption Initiative) – найбільшої програми підтримки з боку ЄС в сфері боротьби з корупцією. Її імплементацією займається Данська агенція з міжнародного розвитку (DANIDA).

Маєте запитання, пропозиції, коментарі +38-067-547-22-33