Запитання? +38-067-547-22-33, +38-067-234-42-16

About RPDI

Це були неймовірних три дні! Відгуки про конференцію журналістів-розслідувачів #IJC18

Анастасія Зубова: “Найбільше запам’ятався виступ Ольги Айвазовської”

– Найбільше запам’ятався виступ Ольги Айвазовської про роль ЗМІ на порозі 19-го і про субвенцію, бо робила на цю тему дослідження.
А ще рада новим знайомствам, досвіду і тому, що підтримуємо зв’язки з “одногрупниками” зі школи розслідувачів.  Ви для мене стали такою собі журналістською родиною, читаю і дивлюся ваші роботи і радію успіхам.
Велика дяка організаторам, які все організували і вижили.

Євгенія Моторевська

Тетяна Донченко: “У день боротьби з корупцією говоримо про фінансування партій”

У Міжнародний дeнь боротьби з корупцією на Всeукраінській конфeрeнціі журналістів-розслідувачів #IJC18 говоримо про політичну корупцію та фінансування партій. Розслідування колeг свідчать, що ви можeтe бути донором партіі, навіть про цe нe здогадуючись. Просто партія крадe ваші пeрсональні дані і використовує їх у звіті про фінансування. Зокрeма, на цьому застукали Батьківщину і Оппоблок. Політсили ніби різні, а брeшуть у звітах однаково.

Девід Кей Джонстон – ключовий спікер конференції

Бектур Іскендер


Ліля Статівко: “Спілкування, навчання, знайомства і приємна атмосфера”

Це були неймовірні три дні! Спілкування, навчання, нові знайомства і, як завжди, приємна атмосфера з ІРРП. Такі заходи особисто для мене стають джерелом натхнення і обміном досвіду з іншими регіональними журналістами.
Величезна подяка організаторам за пророблену роботу і кожному з учасників за створення атмосфери.

Девід Кей Джонстон

Олена Мудра: “Екстаз для мозку – реєстри та бази даних країн Східної Європи”
Це саме ті дні, в яких є години безцінних порад від кращих тренерів та експертів.
От ви знаєте, як за допомогою відкритих джерел пов’язати докупи трагедію з #MH17, хімічні атаки в Сирії та Солберський шпиль? А в Bellingcat не лише знають, а успішно це роблять, пояснюють світу і допомагають міжнародному слідству. І не тільки це.
Вони настільки уважно й майстерно працюють з деталями, що в хард-реаліях сучасності неможливо переоцінити важливість їхньої роботи.
Ще один екстаз для мозку цьогорічної конференції – реєстри та бази даних країн Східної Європи. Їх було аж дві панелі.

Джуліан Шер: “Це промінь світла у дуже темній частині світу”

Думітру Стоянов

Олег Чубук: “До почутого хочеться повернутися, ще раз осмислити”
– До почутого і побаченого у ці два “вихідні” на Х Всеукраїнській конференції журналістів-розслідувачів хочеться якнайскоріше повернутися, і ще раз осмислити. Супер-тренери (варто лише поглянути на програму!), надзвичайно цікаві учасники. Найвищої оцінки заслуговує організація заходу.
Щиро вдячній команді ІРРП за можливість бути учасником конференції!
Радий новим знайомствам, які, сподіваюсь, переростуть у співпрацю на благо якісної підготовки майбутніх журналістів.
А найголовніше, вражений, тим, що у нас в Україні стільки молодих, але мужніх, завзятих, талановитих журналістів-розслідувачів.

Амунд Треллевік

 

Денис Бігус: “Це були дні плідних зустрічей з колегами”
– За ці дні я зустрівся з усіма людьми, з якими планував побачити і поспілкуватися протягом минулих півроку, ми обговорили чимало питань щодо співпраці”

Олена Васіна

Аліна Бекерук: “Джуліан Шер перевернув моє ставлення до жанру інтерв’ю”

– Такого точно не вчать в університеті! Але добре, що є команда ІРРП, яка продовжує дивувати крутими заходами. Цього разу говорили про особливості проведення конфронтаційного інтерв’ю.
Відомий канадський журналіст Джуліан Шер перевернув моє ставлення до такого жанру інтерв’ю. Він переконує, що під час спілкування з героєм майбутнього матеріалу треба думати про стратегію. Журналіст пропонує подивитися на інтерв’ю як на футбольний матч та каже, що важливо не давати герою шляхів для відступу.
Дякую за таку круту можливість, а ще за всю #IJC18. То була чимала порція натхнення!

Гевін Різ, директор Європейського центру журналістики і травми:


У 2018 році конференція відбулася за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС (EUACI), Politiken Fonden, Міжнародної фундації виборчих систем (IFES), Internews, IREX та International Media Support (IMS), спільноти розслідувачів #n_ost, Інституту демократії, медіа та культурних обмінів (IDEM)

Маєте запитання, пропозиції, коментарі +38-067-234-42-16