Запитання? +38-067-547-22-33, +38-067-234-42-16

About RPDI

Тренінг «Декларації держслужбоців як інструмент викриття корупції»

ГО „Інститут розвитку регіональної преси“ (ІРРП) в рамках проекту «Збільшення прозорості та боротьба з корупцією в Україні» за підтримки Бюро демократії, прав людини та праці» Державного департаменту США запрошує журналістів взяти участь в одноденних тренінгах у м. Києві, Харкові та Львові на тему використання декларацій про доходи державних службовців України як інструменту виявлення корупції та боротьби з нею:

  • Bureau of Democracy_RPDI26 серпня 2015 року – тренінг у Львові
  • 28 серпня 2015 року – тренінг у Києві
  • 4 вересня 2015 року – тренінг у Харкові

РЕЄСТРАЦІЯ

Журналісти регіональних та національних медіа різних видів під час тренінгу зможуть:

  • отримати необхідну теоретичну інформацію та знання, а також розвинути вміння й навички роботи з інтерфейсом сайту “Декларації”, що є ґрунтовною базою даних декларацій про доходи державних службовців України;
  • навчаться використовувати прості статистичні методи для визначення підозрілих декларацій;
  • дізнаються про особливості пошуку інформації щодо нерухомості, земельних ділянок і прав на оренду через Державний реєстр речових прав, Земельний кадастр і Реєстр судових рішень;
  • розглянуть практичні приклади пошуку інформації щодо землі і нерухомості, зокрема складні випадки, з якими стикаються журналісти.

Участь у тренінгу є безкоштовною.
Відбір здійснюватиметься на конкурсних засадах. Досвід роботи у розслідувальній журналістиці слугуватиме додатковою перевагою при відборі учасників, однак він не є обов’язковим.
ІРРП заохочує журналістів подавати заявки за принципом географічної близькості до міста тренінгу, однак можливі і інші варіанти участі.
В ході заходу передбачені кава-паузи та обіди. Учасникам з інших міст пропонується компенсація витрат на проїзд за наявності оригіналів квитків.
В окремих випадках ми можемо забезпечити учасників з сусідніх до місця проведення областей проживанням у готелі. Для цього вам потрібно написати листа на адресу irrp.org.ua@gmail.com
Для участі у тренінгу необхідно заповнити анкету-заявку до  наступних дат:
21 серпня 2015 року (24-00) – для участі у тренінгах у Києві та Львові;
28 серпня 2015 року (24-00) – для участі у тренінгу у Харкові.

Маєте запитання, пропозиції, коментарі +38-067-234-42-16