Запитання? +38-067-547-22-33, +38-067-234-42-16

About RPDI

ТРЕНІНГ «НОВІ РОЗСЛІДУВАЧІ: У НАС НА РАЙОНІ»

ГО «Інститут розвитку регіональної преси» оголошує набір на триденний тренінг з журналістських розслідувань для регіональних журналістів, насамперед гіперлокальних медіа, «Нові розслідувачі: у нас на районі».

Дата проведення:

05-07 квітня 2019 року, м. Київ

Це інтенсивна 3-денна навчальна програма, яка стосуватиметься основ журналістських розслідувань, етики, пошуку інформації, роботи з різними джерелами, зокрема з базами даних та реєстрами, сторітелінгу. Тренінг також включатиме практичну роботу учасників над власними розслідуваннями на базовому рівні.

Цільова аудиторія: журналісти гіперлокальних медіа (контент яких стосується конкретного мікрорайону, району, містечка, села і адресований його мешканцям), які хочуть зробити або роблять перші кроки в розслідувальній журналістиці.

Як стати учасником тренінгу?

Заповніть анкету за посиланням до 18 березня 2019 року включно (відправлені пізніше анкети не будуть розглядатися).

Група учасників (16 осіб) формується на конкурсній основі. Учасники зобов`язуються бути присутніми та брати активну участь під час усіх днів школи.

Результати відбору буде оголошено до 21 березня 2019 року. Організатори залишають за собою право повідомити результати лише відібраним учасникам та не пояснювати причин такого рішення.

Додаткові умови участі

Участь у тренінгу є безкоштовною. Учасникам з інших міст пропонується проживання в готелі та компенсація транспортних витрат. Організатори також забезпечують харчуванням на час проведення тренінгу.

ТРЕНЕРИ

Максим Опанасенко

Журналіст та медіатренер. Працює у Бюро журналістських розслідувань «Свідомо» та в проекті «Наші гроші з Денисом Бігусом». Займається журналістськими розслідуваннями з 2009 року. Раніше працював в проектах YanukovichLeaks та Слідство.Інфо.

Євгенія Моторевська

Журналістка Слідства.Інфо, розслідує корупцію та зловживання у правоохоронних органах та суддівській системі; авторка та ведуча програми «Що це було?» на 24 телеканалі. Членкиня Громадської ради доброчесності.

Катерина Лихогляд

Журналістка Слідства.Інфо, у минулому журналістка програми соціальних розслідувань «Остання Інстанція» телеканалу ZIK, авторка резонансного розслідування «Хмельницький майдан» та співавторка документального розслідувального фільму про політичну корупцію в Україні «Клуб Книголюбів», фіналістка Конкурсу журналістських розслідувань ім. Героя Небесної Сотні Василя Сергієнка.

Додаткові запитання надсилайте на електронну адресу irina.irrp@ukr.net або звертайтеся за номером телефону 8-067-547-22-33. Контактна особа – Ірина Шпаковська.

Проект реалізовується ГО «Інститут розвитку регіональної преси» за підтримки проекту «Медійна програма в Україні», яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

 

 

Маєте запитання, пропозиції, коментарі +38-067-234-42-16