Запитання? +38-067-547-22-33, +38-067-234-42-16

About RPDI

Тренінг «Час розслідувати з Максимом Опанасенком та Анатолієм Остапенком»

ГО «Інститут розвитку регіональної преси» оголошує набір на триденний тренінг «Час розслідувати з Максимом Опанасенком та Анатолієм Остапенком», який проводиться в рамках «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

Дата та місце проведення: 13-15 червня 2019 року, м. Київ

Це 3-денна навчальна програма, під час якої ви навчитеся:

  1. працювати з найпоширенішими базами даних та реєстрами, якими користуються журналісти-розслідувачі;
  2. знаходити й перевіряти інформацію, нові теми для власних розслідувань;
  3. моніторити публічні закупівлі, витрати державних коштів, знаходити власників будинків, квартир, земель, автомобілів;
  4. створювати детальне досьє фігуранта, насамперед отримувати інформацію про склад родин та про бізнес-партнерів фігурантів розслідувань;
  5. знаходити зловживання у фінансуванні політичних партій та окремих кандидатів та багато іншого;
  6. ефективно використовувати соціальні мережі (Instagram, Facebook, Twitter, Linkedin, Одноклассники та Вконтакте), як безцінний контент для розслідувачів;
  7. працювати з сервісами, які полегшують та уніфікують пошук інформації в соціальних мережах.

Цільова аудиторія: журналісти, які бажають почати займатися журналістськими розслідуваннями, студенти будь-яких спеціальностей, викладачі журналістики тощо.

ТРЕНЕРИ

Максим Опанасенко, журналіст та медіатренер. Працює у Бюро журналістських розслідувань «Свідомо» та в проекті «Наші гроші з Денисом Бігусом». Займається журналістськими розслідуваннями з 2009 року. Раніше працював в проектах YanukovychLeaks та Слідство.Інфо.

Анатолій Остапенко, журналіст проекту «Наші гроші з Денисом Бігусом». На початку 2014 року з однодумцями створили Громадське ТБ Запоріжжя, де працював до 2017 року. Журналістські розслідування почав проводити у 2015-му році. Фіналіст Національної щорічної премії журналістських розслідувань та спеціальних репортажів.

Як стати учасником тренінгу?

Заповніть анкету за посиланням до 2 червня 2019 року включно(відправлені пізніше анкети не будуть розглядатися).

Група учасників (16 осіб) формується на конкурсній основі. Учасники зобов`язуються бути присутніми та брати активну участь під час усіх днів школи.

Результати відбору буде оголошено до 4 червня 2019 року. Організатори залишають за собою право повідомити результати лише відібраним учасникам та не пояснювати причин такого рішення.

Додаткові умови участі

Участь у тренінгу є безкоштовною. Учасникам з інших міст пропонується проживання в готелі та компенсація транспортних витрат. Організатори також забезпечують харчуванням на час проведення тренінгу.

Додаткові запитання надсилайте на електронну адресу irina.irrp@ukr.net або звертайтеся за номером телефону 8-067-547-22-33. Контактна особа – Ірина Шпаковська.

Проект реалізовує ГО «Інститут розвитку регіональної преси» за підтримки проекту «Медійна програма в Україні», яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

Маєте запитання, пропозиції, коментарі +38-067-234-42-16