Запитання? +38-067-547-22-33, +38-067-234-42-16

About RPDI

Сторітелінгу забагато не буває! ІРРП запрошує розслідувачів вчитися розповідати історії

ГО «Інститут розвитку регіональної преси» оголошує набір на дводенний тренінг «Сторітелінг у журналістських розслідуваннях», який проводиться в рамках «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

Дата та місце проведення: 08 – 09 листопада 2019 року, м. Київ

Журналістські розслідування – один з найспецифічних жанрів в сучасній журналістиці.
З одного боку найважливіших завданням розслідувачів є показати суспільству те, що від нього приховують.
З іншого – розвиток сучасних технологій відкрив тисячі можливостей для отримання інформації. І розслідувачам вже потрібно конкурувати за свого споживача. Відтак, все більшу й більшу роль починає відігравати форма подачі.

Схеми, сухі факти і складні конструкції можна і потрібно «одягати» в красиві історії, що будуть цікавими й одночасно – викривальними.

Протягом двох днів учасники тренінгу зможуть отримати необхідні для цього знання і попрактикуватися в створенні власних розслідувальних історій.

Тренери: Євгенія Моторевська, «Слідство.Інфо», Марина Ансіфорова та Максим Опанасенко, Bihus.Info

Цільова аудиторія: журналісти-розслідувачі, насамперед регіональних медіа, журналісти, які бажають почати займатися журналістськими розслідуваннями

Як стати учасником тренінгу?

Заповніть анкету до 13 жовтня 2019 року включно (відправлені пізніше анкети не будуть розглядатися).
Заявка тут 

Група учасників (16 осіб) формується на конкурсній основі.

Всі учасники зобов’язуються бути присутніми під час усіх днів тренінгу та брати активну участь у всіх навчальних заходах!

Відібрані учасники отримають на електронну пошту запрошення до 15 жовтня 2019 р.
Організатори залишають за собою право повідомити результати лише відібраним учасникам та не пояснювати причин такого рішення.

Додаткові умови участі

Участь у тренінгу є безкоштовною. Учасникам з інших міст пропонується проживання в готелі та компенсація транспортних витрат. Організатори також забезпечують харчуванням на час проведення тренінгу.

Додаткові запитання надсилайте на електронну адресу irina.irrp@ukr.net або звертайтеся за номером телефону 8-067-547-22-33.

Контактна особа – Ірина Шпаковська.

Проект реалізовує ГО «Інститут розвитку регіональної преси» за підтримки проекту «Медійна програма в Україні», яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

Маєте запитання, пропозиції, коментарі +38-067-234-42-16