Запитання? +38-067-547-22-33, +38-067-234-42-16

About RPDI

Спікери #IJC18: секрети конфронтаційного інтерв`ю від Джуліана Шера

Відомий канадський та американський журналіст-розслідувач Джуліан Шер (Julian Sher)  проведе майстер-клас з конфронтаційного інтерв`ю для учасників Десятої всеукраїнської конференції журналістів-розслідувачів (#IJC18).

Джуліан Шер – визнаний режисер і сценарист-документаліст, медіа-тренер та автор шести книг; має досвід роботи на ТБ, радіо, у друкованих медіа та в онлайні,

Він працював у провідних канадських газетах – Toronto Star та Globe and Mail. Протягом п`яти років був старшим продюсером розслідувальної телепрограми ” The Fifth Estate ” на каналі CBC TV. Публікувався у в New York Times та USA Today.

У його книгах – глибокі розслідування на теми організованої злочинності, торгівлі людьми, жорстокого поводження з дітьми.

Документальні фільми, у яких він виступав режисером та сценаристом – це телевізійні розслідування про ядерний тероризм, війну, права людини в Афганістані, Іраку, Африці, Росії, Європі, на Близькому Сході, в Азії та в Північній Америці.

У 2006 році фільм Джуліана Шера «Ядерний Джихад» отримав премію Alfred I. duPont–Columbia University Award – це одна з найпрестижніших медійних нагород, яку з 1968 року щороку вручає Школа журналістики Університету Колумбії (США). Нагорода вважається певним аналогом Пулітцерівської премії у сфері ТБ і радіо.

Більше інформації – на сайті www.juliansher.com

Тригодинний майстер-клас Джуліана Шера у hands-on зоні конференції запланований на 9 грудня, у третій день роботи #IJC18, яка відбудеться 7-9 грудня 2018 року у Києві.
До участі у конференції запрошуються українські журналісти-розслідувачі з усіх регіонів та усіх видів медіа, а також громадські активісти, викладачі та студенти, чия діяльність пов`язана з розслідувальною журналістикою.

Реєстрація триває до 10 листопада.
Програма заходу – в процесі формування, ознайомитися можна тут.

Організатор конференції: Інститут розвитку регіональної преси – ІРРП

Антикорупційна ініціатива ЄС в Україні (EU Anti-Corruption Initiative) – найбільша програма підтримки з боку ЄС в сфері боротьби з корупцією. Її імплементацією займається Данська агенція з міжнародного розвитку (DANIDA).

 

Маєте запитання, пропозиції, коментарі +38-067-234-42-16