Запитання? +38-067-547-22-33, +38-067-234-42-16

About RPDI

Спецпроєкт “Так ми розслідуємо!”

Карантин та кризові явища 2020 року стимулювали медіа говорити про фінансову підтримку читачами й читачками, глядачами й глядачками, слухачами й слухачками! Тож ми в ІРРП – Інститут розвитку регіональної преси вирішили разом із журналіст(к)ами-розслідувач(к)ами провести спецпроєкт “Так ми розслідуємо!”

Ми просимо Вас підтримати фінансово наших колег та колежанок, їхні медіа, а також вподобати їхні сторінки у соцмережах, щоб коментувати та поширювати їхні матеріали 😀 Натомість вони розкажуть і покажуть на прикладах своїх матеріалів, як працюють та розслідують для Вас!

Тому готуйтеся до восьми годинних вебінарів:

8 червня о 13:00 – Pavlo Lisnychenko з Центр медіарозслідувань “Прозоро” розкаже як розслідувати махінації в публічних закупівлях;
10 червня о 15:30 – Екатерина Рождественская з Запорожский центр расследований розповість як проводить екологічні розслідування;
12 червня о 13:00 – Oleksandra Gubytska з Наші гроші. Львів покаже як перевіряє законність будівництва та розслідує забудовників;
15 червня о 13:00 – Maksym Savchuk зі Схеми: корупція в деталях – RFERL розкаже як він розслідував російський бізнес українських політиків;
17 червня о 13:00 – Катерина Лихогляд з Слідство.Інфо поділиться досвідом розслідувань криміналу та зловживань в місцях несвободи;
19 червня о 13:00 – Alex Yarylchenko з DOZORRO розповість як розслідувати роботу закладів вищої освіти та керівництва вишів;
22 червня о 13:00 – Юрій Горбач (Yurii Horbach) з Сила правди покаже як розслідувати політичні фінанси в регіонах;
24 червня о 13:00 – Анна Калаур (Ann Kalaur) з Четверта влада дасть покроковий алгоритм як “створити” кандидата в депутати, щоб перевірити місцеві медіа на “джинсування”.

Вебінари відбуватимуться в Zoom. Посилання на вебінари ми опублікуємо перед їх початком, тож слідкуйте за сторінкою ІРРП. Або можете зареєструватися, щоб ми надіслали вам сповіщення завчасно, ось тут: https://bit.ly/investigativeWebinar.

Спецпроєкт “Так ми розслідуємо!” ніким не фінансується і є нашою спільною ініціативою. Але Ви можете долучитися до розбудови незалежної розслідувальної журналістики вже зараз – підтримайте їх фінансово! Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви сьогодні так привітаєте їх з Днем журналіста/ки України!

Фінансово підтримати Павла Лісниченка можна за цим рахунком в ПриватБанку – 4731 2191 1675 3777 (Лісниченко Павло Юрійович).

Якщо вам подобається як працює Запорізький центр розслідувань, то пропонуємо вам підтримати Катерину Рождественську, надіславши кошти на картку керівника цього центру – 4731 2191 1084 1693 (Сидоров Сергій). Або на цей рахунок ГО “ЗЦР”: UA383206490000026003052719286 (призначення платежу – “Благочинний внесок на статутну діяльність”).

Задонатити Олександрі Губицькій та “Нашим грошам. Львів” можна за посиланням: http://lviv.nashigroshi.org/donate.

Підтримати Катерину Лихогляд та агенцію “Слідство.Інфо” можна за посиланням: https://www.slidstvo.info/pidtrymaty або ставши їхнім патроном за цим посиланням: https://www.patreon.com/slidstvo_info.

Хочете стати патроном та фінансово підтримати Юрія Горбача та Центр журналістських розслідувань “Сила правди” – тоді переходьте за цим посиланням: https://www.patreon.com/sylapravdy.

Якщо вам подобається рівненська організація “Четверта влада” і ви вдячні їм та Анні Калаур за роботу, то не стримуйте свої бажання і підтримайте їх за цим посиланням: https://4vlada.com/yak-pidtrymaty-chetvertu-vladu.

Навіть невелика сума – це прекрасний подарунок! А якщо маєте можливість підтримати їх всіх, то Ви надзвичайні! Напишіть нам про це 📢 Світ має дізнатися про Вас!

Маєте запитання, пропозиції, коментарі +38-067-547-22-33