Запитання? +38-067-547-22-33, +38-067-234-42-16

About RPDI

Скірмантас Малінаускас – литовський журналіст і радник прем’єра Литви візьме участь у конференції журналістів-розслідувачів


 
Представляємо спікера IX Всеукраїнської конференції журналістів-розслідувачів України, що відбудеться 8-9 грудня у Києві.
Відомий литовський журналіст-розслідувач та громадський діяч 8 грудня приєднається до панельної дискусії на тему  “Результати та безрезультатність діяльності державних антикорупційних органів: причини, проблеми, можливості співпраці з журналістами-розслідувачами”.
«Корупція – явище надзвичайно складне, і я готовий поділитися досвідом Литви у боротьбі з ним», – сказав нам пан Малінаускас.
Цього року він став радником Прем’єр-міністра Литви з протидії корупції. Раніше протягом 15 років працював журналістом, п`ять з яких – у відділі журналістських розслідувань, який свого часу і створив разом з колегами. Пізніше він проводив численні семінари для колег.
Щорічну Конференцію ось уже дев`ятий рік проводить Інститут розвитку регіональної преси (ІРРП) – за підтримки донорів.
У 2017 році конференція проходить за підтримки фонду Politiken та Антикорупційної ініціативи ЄС, що фінансується Європейським Союзом та спів-фінансується і впроваджується Danida.
Реєстрація триває до 15 листопада 2017 року.
 

Маєте запитання, пропозиції, коментарі +38-067-234-42-16