Запитання? +38-067-547-22-33, +38-067-234-42-16

About RPDI

Розслідування BIHUS.Info, що відзначені Thomson Foundation Young Journalist Award: «Арсенове військо», «Бабця на мільйон» та «Вовчі тарифи»

Фото з сайту https://bihus.info


Журналістка програми «Наші гроші» BIHUS.Info Мар`яна Мотрунич отримала почесну нагороду від Thomson Foundation 20 листопада 2017 року у Лондоні.
Як повідомляє BIHUS.Info, серед п`ятірки фіналістів конкурсу була також Катерина Сергацкова з України. Конкурс проводиться вже вп’яте й цього року на нього подалися більше 236 журналістів з 60 країн.
Розслідувачка виграла конкурс ыз трьома розслідуваннями корупції в Україні.
«Арсенове військо» про нагородну зброю від Авакова
Матеріали, з якими розслідувачка виграла на конкурсі, стосувалися корупції в Міністерстві внутрішніх справ України. У сюжеті “Арсенове військо” йдеться про тисячі нагородних пістолетів, автоматів, гвинтівок та кулеметів, що отримали від МВС народні депутати та їхні помічники, високопосадовці, судді, прокурори та журналісти.

 
 «Вовчі тарифи» – про причини зростання комунальних тарифів
Журналісти розповіли історію про стрімку кар`єру та фантастичні статки голови Національної комісії регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕП) Дмитра Вовка, який впровадив формулу «Роттердам+», що призвело до значного зростання комунальних тарифів. А також до збагачення тих, хто стояв за цим рішенням.

 
«Бабця на мільйон» – про непрозоре фінансування політичних партій
У цьому розслідуванні журналісти спробували розібратися з питанням непрозорого фінансування українських політиків. І виявили існування донорів-пенсіонерів, які щомісячно тисячами гривень підтримують політичні партії  – з своїх пенсій, а також донорів-фірм, які зареєстровані в перукарнях…

 
Команда ІРРП ще раз вітає Мар’яну та усю команду BIHUS.Інфо з черговим міжнародним визнанням! Чекаємо нових розлідувань та бажаємо нових перемог!

Маєте запитання, пропозиції, коментарі +38-067-547-22-33