Запитання? +38-067-547-22-33, +38-067-234-42-16

About RPDI

Розслідувальні воркшопи в Острозі та Луцьку: більше сотні учасників та учасниць!

ГО “Інститут розвитку регіональної преси” та YouControl провели два перших розслідувальних воркшопи «Викривай і змінюй» – в Острозькій академії та Східноєвропейському університеті ім. Лесі Українки (Луцьк).

 

Цей проєкт передбачає проведення серії одноденних воркшопів у закладах вищої освіти України, під час яких відомі експерти/ки та журналісти/ки навчатимуть робити власні журналістські розслідування.
У воркшопі в Острозі, що відбувся 18 вересня, взяли участь 52 учасники та учасниці, у воркшопі у Луцьку (19 вересня) – близько 50 учасників.
До участі були запрошені усі охочі: громадські активісти, блогери, студенти.

Учасники дізналися про основи журналістських розслідувань, вчилися їх планувати, шукати дані разом з Антоніною Ряховською, що продемонструвала можливості сервісу YouControl, вибудовувати історію разом з журналістською агенції “Слідство.Інфо” Мар’яною Мотрунич та враховувати правові ризики – разом з юристом ІРРП Олександром Волошиним.

По завершенню спецпроєкту в січні 2020 року організатори відберуть двох найкращих учасниць/ків для проходження оплачуваного двотижневого стажування в розслідувальних редакціях України. ІРРП забезпечить стажерів проживанням та стипендією у розмірі 400 євро.

Проект реалізовується в рамках Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні (EU Anti-Corruption Initiative, EUACI). EUACI фінансується Європейським Союзом та співфінансується і впроваджується Міністерством закордонних справ Данії (DANIDA).

Маєте запитання, пропозиції, коментарі +38-067-547-22-33