Запитання? +38-067-547-22-33, +38-067-234-42-16

About RPDI

Розслідувальні організації мають працювати як MacDonald’s


Проект ІРРП зі сприяння організаційному розвитку центрів розслідувальної журналістики розпочав свою роботу. 15 учасників  зібралися в Києві, презентували свої організації і домовились про спільний план роботи на наступні кілька місяців.
А також отримали перші рекомендації від тренерів.
«Розслідувальні організації мають працювати як MacDonald’s, – зауважила консультант з управління проектами Ірина Негрєєва. – Місія, стратегія, редакційна політика організації та інші правила гри мають бути прописані настільки чітко, щоб будь-які кадрові зміни в команді не відобразились на роботі розслідувальної групи».

Задля того, щоб досягти саме такої злагодженої роботи їхніх груп,  учасники проекту погодились сумлінно відвідувати заняття, вебінари і тренінги та виконувати всі завдання експертів. Свою готовність до спільної дворічної роботи вони підтвердили і закріпили, підписавши з ІРРП меморандум про співпрацю.
Перш ніж приступити до навчання, учасники мають скласти перший іспит – пройти оцінювання і отримати свій бал за індексом SATT-OSS. Це перший етап проекту, який триватиме у липні та серпні.

 

Маєте запитання, пропозиції, коментарі +38-067-234-42-16