Запитання? +38-067-547-22-33, +38-067-234-42-16

About RPDI

Re:start демократичний дискурс – навчальна поїздка журналістів до Німеччини

Як робити якісний контент, залучати аудиторію та заробляти гроші локальним медіа в умовах обмежених ресурсів? Група українських журналістів вирушила до Німеччини, щоб ознайомитися з досвідом місцевих медійників.

Навчальна поїздка для учасників проекту “re:start демократичний дискурс” триває з 4 по 10 листопада 2018 року. У ній взяли участь 9 журналістів із Запорізької та Дніпропетровської областей. Приймають українську групу німецькі партнери ІРРП – Інститут розвитку регіональної преси – European Centre for Press and Media Freedom ECPMF в рамках проекту re:start демократичний дискурс за підтримки Auswärtiges Amt.
Більшість тих, хто поїхав до Німеччини – учасники та учасниці тренінгів для журналістів і для блогерів, що відбулися у серпня 2018 року у Бердянську Запорізької області – в рамках цього ж проекту.

В програмі стажування – відвідування редакцій локальних та гіперлокальних ЗМІ Німеччини, де створюють якісний контент в умовах обмежених ресурсів.

– Учасники поїздки дізнаються, як німецькі журналісти створюють новини, як залучають громадян до формування та споживання свого контенту, як розподіляють обов’язки поміж невеликим штатом працівників, як монетизують свої медіа, – розповідає Оксана Євтушенко, керівниця цього проекту в ІРРП.

Мета поїздки: встановлення контактів,  партнерства та інформаційних каналів між локальними та гіперлокальними ЗМІ Німеччини та України для можливої співпраці, спільних проектів; зміцнення українського медіа-ландшафту та демократії через підвищення рівня професіоналізму працівників ЗМІ та громадянських журналістів шляхом обміну знань та досвіду з німецькими колегами.

Маєте запитання, пропозиції, коментарі +38-067-234-42-16