Запитання? +38-067-547-22-33, +38-067-234-42-16

About RPDI

Проект N-Vestigate: основи та деталі


Розслідувальний партнерський проект N-Vestigate має на меті сприяти національним та транснаціональним журналістським розслідуванням у межах між Вірменією, Грузією, Молдовою, Україною, Азербайджаном, Білоруссю, Росією та ЄС. Мета – створення транснаціональної мережі, що більш глибоко закріплює журналістські розслідування в рамках відповідного суспільства кожної країни.
Журналісти-розслідувачі зможуть успішно працювати після того, як набудуть необхідних знань у сфері відповідних правових систем у своїх країнах, щойно навчаться впевнено працювати з конфіденційною інформацією. Чітке розуміння законів про свободу інформації (FoI), свободу преси та захисту даних є основним фундаментом для вільної та незалежної журналістської практики.
N-OST – Мережа журналістів у Східній Європі, що базується в Берліні. З її трьома департаментами НУО Медіа, Агенцією та Мережею, вона спрямована не тільки на покращення журналістики про Східну Європу в німецьких ЗМІ, а й на протидію західним стереотипам, а також на сприяння якісній журналістиці та медіа-грамотності у Східній Європі.
Разом з N-Vestigate, N-OST у 2017 році бере участь ще у двох інших медіа-проектах в Україні:
– щорічна прес-конференція N-OST;

  • Медіа Навігатор – покликаний залучати вчителів, журналістів та медіа-експертів до міжнародного професійного діалогу.

Маєте запитання, пропозиції, коментарі +38-067-547-22-33