Запитання? +38-067-547-22-33, +38-067-234-42-16

About RPDI

Проект «Медійне сусідство» запрошує журналістів до участі у навчальному курсі

Проект «Медійне сусідство», очолюваний BBC Media Action, запрошує журналістів українських онлайн-медіа взяти участь у триденному навчальному курсі із багатоплатформенної журналістики. Курс пройде у березні у Києві.

Проект «Медійне сусідство», очолюваний BBC Media Action, запрошує журналістів українських онлайн-медіа взяти участь у триденному навчальному курсі із багатоплатформенної журналістики. Курс пройде у березні у Києві.

Навчальний курс включає такі предмети:

  •  Основи багатоплатформенної журналістики;
  • Редакційне керівництво у багатоплатформенному світі;
  • Висвітлення ЄС: поради та професійні ресурси;
  • Як писати на різних платформах (різні стилі письма, заголовки, висновки, підписи);
  • Робота з фотографіями на різних платформах;
  • Відео на різних платформах (зокрема, написання текстів для відеоряду і формати відеосюжетів в Інтернеті);
  • Ведення блогів;
  • Інтеграція соціальних мереж.

Навчання відбуватиметься в інтерактивному режимі. Воно складатиметься з практичних занять, що ґрунтуватимуться на прикладах відносин між ЄС та Україною.

У навчанні можуть взяти участь журналісти, які працюють у ЗМІ будь-якої платформи протягом щонайменше двох років на посаді репортера або редактора. Також до сфери їхнього інтересу млже входити висвітлення міжнародних новин, особливо, тих, що стосуються ЄС.

Для участі у навчанні усі охочі журналісти можуть надіслати своє резюме, а також лист, що підтверджує досвід роботи та професійну відповідність апліканта. Ці документи потрібно надсилати на таку адресу: olha.harbovska@bbcmediaaction.org (або media.neighbourhood@bbc.co.uk).  

Останній термін подання заявки на участь у навчальному курсі – 14 січня.

Нагадаємо, що «Медійне сусідство» – це трирічна тренінгова програма для журналістів, редакторів та менеджерів онлайн- та друкованих медіа, а також телебачення та радіо. Вона фінансується Європейським Союзом; впроваджується – консорціумом на чолі з BBC Media Action.

«Медійне сусідство» має на меті зміцнити професійні навички журналістів, зокрема у сферах онлайн-медіа та незалежності ЗМІ. Також програма націлена на удосконалення якості висвітлення політики ЄС на Близькому сході, Кавказі та у Східній Європі.

Більше інформації:

Ця новина на сайті ENPI-Info

Веб-сайт проекту «Медійне сусідство»

Детальніша інформація про участь у навчальному курсі 

Джерело: 

Маєте запитання, пропозиції, коментарі +38-067-547-22-33