Запитання? +38-067-547-22-33, +38-067-234-42-16

About RPDI

Портал «Правовий простір» перейшов на нову платформу

Увага! Відкрито оновлену версію порталу «Правовий простір». Відтепер, тут http://legalspace.org/ є все про безкоштовну правову допомогу.

Платформа дає нові можливості та додаткові сервіси для зареєстрованих користувачів – тепер ви можете висловити власну думку і залишити коментар під будь-якою інформацією, задати питання юристу й отримати безкоштовну консультацію, подивитись фото та відео матеріали, поділитися у соцмережах тим, що сподобалося.

Увага! Відкрито оновлену версію порталу «Правовий простір». Відтепер, тут http://legalspace.org/ є все про безкоштовну правову допомогу.

Платформа дає нові можливості та додаткові сервіси для зареєстрованих користувачів – тепер ви можете висловити власну думку і залишити коментар під будь-якою інформацією, задати питання юристу й отримати безкоштовну консультацію, подивитись фото та відео матеріали, поділитися у соцмережах тим, що сподобалося. А також ознайомитися з інформаційними буклетами із захисту прав громадян, у яких висвітлено такі важливі теми, як соціальне забезпечення, захист права власності, сімейне право, спадкове право тощо.

Команда “Правового Простору” запрошує відвідати портал та щиро дякує усім, хто долучився до розробки й наповнення першої (вже архівної) версії.

Уся інформація, накопичена до 15 жовтня 2013 лишається в архіві й буде доступна.

Партнери порталу “Правовий простір”:

– Мережа Центрів правової інформації та консультацій;
– Координаційний центр із надання правової допомоги;
– Українська фундація правової допомоги;
– Українська Гельсінська спілка з прав людини.

Роботу порталу адмініструє Херсонський обласний фонд милосердя та здоров’я за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження” та Фонду Чарлза Стюарта Мотта

Маєте запитання, пропозиції, коментарі +38-067-547-22-33