Запитання? +38-067-547-22-33, +38-067-234-42-16

About RPDI

Оголошено конкурс на участь у програмі партнерства у галузі ЗМІ в Україні

Українська програма партнерства у галузі мас-медіа, розпочата у 2002 році за фінансової підтримки Бюро у справах освіти та культури Державного Департаменту США, зараз існує завдяки фінансовій підтримці  Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Програма створює та розвиває довготривалі стосунки між відібраними і схожими за розмірами американськими та українськими мас-медіа організаціями й між окремими професіоналами, що працюють у цих організаціях.

Рада Міжнародних Наукових Досліджень та Обмінів (IREX) оголошує конкурс на участь у Програмі Партнерства у галузі ЗМІ в Україні 2013-2014.

ПРО ПРОГРАМУ:

Українська програма партнерства у галузі мас-медіа, розпочата у 2002 році за фінансової підтримки Бюро у справах освіти та культури Державного Департаменту США, зараз існує завдяки фінансовій підтримці  Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Програма створює та розвиває довготривалі стосунки між відібраними і схожими за розмірами американськими та українськими мас-медіа організаціями й між окремими професіоналами, що працюють у цих організаціях. За час існування програми було організовано 32 партнерства, понад 130 американських експертів відвідали Україну та 170 професіоналів українських медіа організацій пройшли стажування в США. Ця програма була створена спеціально для вдосконалення знань, умінь та навичок з бізнесу, менеджменту та маркетингу  незалежних українських мас-медіа організацій, а також для набуття  досвіду спілкування з іноземними партнерами для розвитку майбутніх міжнародних медіа проектів.

ХТО МОЖЕ ПРИЙМАТИ УЧАСТЬ:

— Регіональні друковані та теле-радіо організації, онлайн портали

— незалежні (від політичних сил та місцевих органів влади)

— інформаційні, що створюють новинний продукт для широкої аудиторії (спеціалізовані публікації брати участь у конкурсі не будуть)

Діяльність в рамках програми передбачає:

Запровадження та підтримування багаторічного партнерства з американською медіа організацією. Протягом першого року фіналістам Програми Партнерства буде організовано:

*          Два групових стажування українських партнерів (десять днів)  в США;

*          Два американських тренінги (один тиждень) в Україні для партнерської організації;

*          Підсумковий круглий стіл для українських партнерів з обговорення результатів проекту

АПЛІКАЦІЙНА ФОРМА та детальніша інформація доступна за адресою: http://irex.ua/ua/media/umpp

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПОДАЧІ ЗАЯВ: 26 липня 2013 року, пятниця, до 16:00

За додатковою інформацією звертайтеся:

Світлана Жолобайло,

Координатор Програми UMPP,

szholobaylo@irex.org

 

IREX

вул. Саксаганського 36-д, 2-й під’їзд, 5 поверх

Київ, 01033

тел./ф.: (044) 537-0604

http://irex.ua/ua/media/umpp

Маєте запитання, пропозиції, коментарі +38-067-547-22-33