Запитання? +38-067-547-22-33, +38-067-234-42-16

About RPDI

Оголошені переможці IV конкурсу професійної журналістики «Честь Професії»

25 квітня 2013 р. на урочистій церемонії були оголошені імена переможців IV конкурсу професійної журналістики «Честь професії 2013». Організатори конкурсу – Незалежна Асоціація телерадіомовників та Українська Асоціація Видавців (УАВПП). Цього року на конкурсу було подано рекордну кількість заявок – 936, що майже удвічі більше, ніж торік (509 робіт).

25 квітня 2013 р. на урочистій церемонії були оголошені імена переможців IV конкурсу професійної журналістики «Честь професії 2013». Організатори конкурсу – Незалежна Асоціація телерадіомовників та Українська Асоціація Видавців (УАВПП). Цього року на конкурсу було подано рекордну кількість заявок – 936, що майже удвічі більше, ніж торік (509 робіт).

Найбільша кількість матеріалів була подана у номінацію «Кращий матеріал з громадянською позицією» – 265 робіт. «Краще подання складної теми» зібрало 174 журналістські роботи. У номінацію «Надія журналістики» подано 156 заявок. 135 матеріалів змагалися за перемогу у номінації «Краще подання резонансного матеріалу». «Кращим журналістським розслідуванням» прагнули стати 99 конкурсні роботи. Спеціальна номінація «Кращий матеріал про захист прав людини в Україні», створена у партнерстві Програмою розвитку ООН в Україні та Посольством Великої Британії в Україні, зібрала 106 журналістських робіт. 25 робіт з поданих на конкурс в п’яти основних номінаціях, стали претендентами на здобуття спеціального призу від компанії Amway за «Кращий матеріал, що надихає на створення власного бізнесу».

Переможці в основних номінаціях конкурсу отримали іменні кришталеві стелли, сертифікати на $1000, дипломи, призи від компанії КАТА, а також квіти від торгової марки «Камелія». Переможець у спеціальній номінації отримав іменну кришталеву стеллу, диплом та планшетний комп’ютер (iPad Mini).

Участь у церемонії нагородження взяли Рікарда Рігер, в.о. постійного представника ПРООН в Україні, Саймон Сміт, надзвичайний і Повноважний Посол Великої Британії в Україні, Уейн Шарп, керівник програми «У-медіа» Інтерньюз Нетворк.

Олексій Погорелов, генеральний директор Української Асоціації Видавців (УАВПП): «Пишаюсь тим, що українські журналісти прагнуть визнання – це найкраще свідчення факту, що професійна журналістика жива і розвивається! Адже поганий той журналіст, якого все влаштовує, який не докладає зусиль до самовдосконалення та не потребує визнання. Дякую усій команді, яка півроку працювала на цей чудовий результат – не тільки працівникам і працівницям двох наших асоціацій, але й усім партнерам, без підтримки яких нам було б у багато разів важче. «Честь Професії» нарешті стала «українським пулітцером», і тепер ми не маємо права не розвивати конкурс у наступні роки!»

Катерина М’ясникова, виконавчий директор Незалежної асоціації телерадіомовників: «Нас приємно вразила така велика кількість робіт, яку було подано цього року на конкурс. Це свідчить про те, що конкурс стає популярнішим у журналістському середовищі, і перемога у ньому є почесним визнанням щоденної якісної журналістської роботи. Також хочу акцентувати на тому, що конкурс набуває все більшого національного розповсюдження. Звичайно, нам є над чим працювати, але той факт, що журналісти, які працюють у ЗМІ різних типів з усіх куточків країни, переконує нас у тому, що премія «Честь професії» є потрібною та важливою для сучасної української журналістики».

Переможцями конкурсу «Честь професії» 2013 році стали:

Номінація «Кращий матеріал з громадянською позицією» – Станіслав Ясинський, кореспондент програми ТСН-Тиждень студії «1+1» із роботою «Сусіди дяді Сірьожі».

Фіналісти:

Олена Антонова – журналіст ТРК «Юніон» (м. Макіївка, Донецька обл.), робота «Легальна альтернатива ігровому бізнесу».

Олександр Івахнюк – коментатор, «ТРК «Радіо-Ера», журналіст інтернет-видання «Українська правда», робота «Велопоїздка Київ-Керч через Кубань».

Олександр Миронов – старший інспектор сектору зв’язків з громадськістю УМВСУ у Вінницькій області, робота «Сільська правда дільничого».

Галина Петрушка (Роспопа) – автор проекту і ведуча програми «ПРАВОкація» на телеканалі ZIK (Львів), робота «Ліки. Побічна дія – невідома!».

Маєте запитання, пропозиції, коментарі +38-067-547-22-33