Запитання? +38-067-547-22-33, +38-067-234-42-16

About RPDI

МедіаМарафон спікерів IJC19 у Київській школі економіки та VoxUkraine

13-16 грудня у Києві відбудеться МедіаМарафон – серія спільних подій від ІРРП – організаторів Всеукраїнської конференції журналістів-розслідувачів та Центру журналістики при Київській школі економіки.

У цій серії – виступи чотирьох спікерів конференції упродовж чотирьох днів. Три з них відбудуться у Київській школі економіки, одна у  Vox Ukraine.
На кожен з чотирьох виступів потрібно реєструватися окремо. Лінки на реєстрацію – нижче.

“Як шукати інформацію у російських базах даних”

13 грудня о 16:00 онлайн за київським часом або офлайн у Київській школі економіки
Роман Романовський (Transparency International – Russia) розкаже про реєстри публічних даних Російської Федерації. Формат – вебінар/воркшоп, тобто ви можете взяти участь у заході як і офлайн, так і онлайн. Захід російською мовою без перекладу.
Реєстрація – тут

“(Само) регулювання медіа у Європі. Дискусія з Марго Сміт та Хенріком Кауфхольцем”
14 грудня о 16:00
у Київській школі економіки

Марго Сміт (Margo Smit) – омбудсменка новин у голандській системі суспільного мовлення, режисерка розслідувальних фільмів,  віце-голова Глобальної мережі журналістських розслідувань (GIJN) та членкиня правління Journalismfund.EU та Організації омбудсменів новин (ONO).

 

 

Хенрік Кауфхольц (Henrik Kaufholz) – старший репортер Politiken (Копенгаген) та голова Європейського центру свободи медіа та ЗМІ (The European Centre for Press and Media Freedom – ECPMF). Кауфхольц є співзасновником SCOOP – організації, що надає підтримку журналістам-розслідувачам, та членом журі у проекті «Репортери в полі» (Reporters in the field), що фінансується Німеччиною.
Реєстрація – тут

“Економічні аспекти розслідувань у горячих точках та кризових ситуаціях. Відкрите інтервью з Мілорадом Івановичем”
15 грудня о 16:00 у Київській школі економіки
Мілорад Іванович (Milorad Ivanovic) – редактор BIRN Srbija в Белграді і координатор проекту “Технічна допомога ЗМІ на Західних Балканах”. Раніше працював головним редактором сербського видання журналу Newsweek, заступником головного редактора щоденника Blic та виконавчим редактором щотижневика Novi.

Захід англійською мовою, працюватиме перекладач.
Реєстрація – тут

“Післяобідня розмова з Марком Шапіро (UC Berkeley Graduate School of Journalism)”
16 грудня о 16:00 у VoxUkraine

Марк Шапіро (Mark Schapiro) – журналіст-розслідувач, який спеціалізується на питаннях навколишнього середовища. Раніше він був старшим кореспондентом Center for Investigative Reporting, де проводив великі розслідування екологічних злочинів. Наразі викладає у Вищій школі журналістики у Берклі.

Марк проведе майстер-клас для редакції аналітичного видання VoxUkraine та зацікавлених учасників, серед іншого розкаже про американську систему освіти журналістів, економічні аспекти екологічних розслідувань та про бізнес-моделі фрілансінгу в сфері розслідувань.

Захід англійською мовою з послідовним перекладом.

Реєстрація – тут

З  усіх питань пишіть/телефонуйте менеджеру Центру журналістики KSE

Олександру Яременку,

oyaremenko@kse.org.ua

+38 066 630 3426

Маєте запитання, пропозиції, коментарі +38-067-234-42-16