Запитання? +38-067-547-22-33, +38-067-234-42-16

About RPDI

Людмила Панкратова взяла участь у круглому столі – Нові медії у правовому полі України

Круглий стіл «Нові медії у правовому полі України» відбувся 16 травня 2018 року на факультеті журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка.
Захід організували викладачі кафедри нових медій з метою зібрати на одному майданчику журналістів, медіа-юристів та академічну спільноту, щоб озвучити проблемні аспекти у сфері інтернет-журналістики з точки зору медіа-практиків, й дати кваліфіковану оцінку правопорушенням на веб-ресурсах з боку медіа-юристів.
Людмила Панкратова, медіаюристка ГО «ІРРП – Інститут розвитку регіональної преси» також була серед експертів, що відгукнулися на запрошення навчального закладу.
«Я говорила про значення нових медіа для поширення інформації, – ділиться Панкратова враженнями від участі у заході. – Розповідала про обмеження, прийняти державою, та проблеми, які можуть у зв’язку з цим виникнути».
Йшлося також про юридичні аспекти роботи журналістів, зокрема тих, хто працює в онлайн-виданнях; про відповідальність медійників за поширення інформації, правову безпеку, законодавці ініціативи щодо врегулювання медійної діяльності в інтернет-просторі.
“Пані Людмила ще раз засвідчила свій високий професіоналізм як медіа-юристка, – розповідає співорганізаторка заходу Юлія Луць, асистентка кафедри нових медій. – Вона коментувала ситуації, в які доводилось потрапляти журналістам, розповіла про нове у Законі “Про авторські і суміжні права”, пояснила особливості використання у медіа фотографій з соцмереж,  розтлумачила нюанси використання приватної і публічної інформації про відомих осіб”.
Як підкреслила організаторка, присутні (і журналісти, і студенти) отримали безліч фахових порад, що є дуже цінно, особливо для студентів спеціальності «інтернет-журналістика», щоб згодом у здійсненні професійної діяльності не мати справи із судовими позовами.
“Ми сподіваємось на подальшу співпрацю з ІРРП”, додала Юлія.
Детальніше про круглий стіл – у статті студентки ЛНУ Ірини Ладики.

До речі, експерти з команди ІРРП залюбки відгукуються на запрошення навчальних закладів поспілкуватися зі студентами.
Керівниця проекту з розвитку журналістських розслідувань Дарина Шевченко в кінці квітня взяла участь у дискусії про журналістську етику і медіастандарти в Інституті міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка.

Маєте запитання, пропозиції, коментарі +38-067-547-22-33