Запитання? +38-067-547-22-33, +38-067-234-42-16

About RPDI

Літні «Школи блогерів і громадських журналістів»


Ти молодий, активний і маєш загострене відчуття справедливості? Ти ведеш блог, чи хотів би його вести? Тебе вабить робота журналіста і не лякають навіть недоспані ночі?
Тоді тобі до нас!
ГО “Інститут розвитку регіональної преси” разом з The Interlink Academy for International Dialog and Journalisms, Гамбург,  за підтримки  Міністерства закордонних справ Німеччини, та в партнерстві з Запорізьким національним університетом, Чернівецьким національним університетом, Сумським державним університетом та Полтавським національним педагогічним Університетом запрошують журналістів-початківців, блогерів та студентів, котрі лише мріють про журналістику, взяти участь у «Школі блогерів і громадських журналістів».
Що?
Чотири 10-денні літні школи у чотирьох містах України- навчання, практичні завдання, спілкування з досвідченими журналістами, відвідування редакцій, розваги та багато-багато фану.
Де? Коли?
7-16 липня 2017 р. — Запоріжжя, на базі Запорізького національного університету;
21-30 липня 2017 р. — Чернівці, на базі Чернівецького  національного університету;
2-11 серпня 2017 р. — Суми, на базі Сумського державного університету;
14-23 серпня 2017 р. — Полтава, на базі Полтавського національного педагогічного університету.
Про що?
Ми розкажемо вам, що таке журналістика, на яких стандартах та етичних нормах  вона базується. Навчимо працювати з інформацією – збирати, аналізувати та викладати її для читачів, поділимося секретами роботи з джерелами та особливостями написання текстів для онлайну. Покажемо як знімати відео та робити фотографії і обробляти їх у графічних редакторах. А ще навчимо вас основам цифрової безпеки, щоб ваші акаунти та гаджети були убезпечені від зломів.
Для кого це?
Молоді люди до 24 років (але можливі винятки), які:

  • пишуть у соціальних мережах і форумах про актуальні події, але не є професійними журналістами;
  • хочуть писати краще;
  • цікавляться журналістикою;
  • небайдужі до того, що відбувається в суспільстві;
  • хочуть стати блогерами та журналістами.

Щоб взяти участь у школі, ви повинні проживати або навчатися в межах відповідної області.
Це безкоштовно?
Так, організатори покривають витрати на проїзд, проживання та харчування, а також забезпечують учасників інформаційними та навчальними матеріалами.
Як можна прийняти участь?
Потрібно надіслати анкету-заявку, яка приймається з 27 квітня по 30 травня 2017 року. Результати відбору на всі чотири Школи будуть оголошені на сайті www.irrp.org 6 червня 2017 року, відібрані учасники отримають на електронну пошту запрошення.
Анкету-заявку заповнити тут
Контакти:
Інститут розвитку регіональної преси, тел.: +38 044 279 4199 або писати на адресу: irrp@ukr.net

 

Маєте запитання, пропозиції, коментарі +38-067-234-42-16