Запитання? +38-067-547-22-33, +38-067-234-42-16

About RPDI

Лабораторія інновацій для локальних медій

Інститут розвитку регіональної преси запрошує медії із невеликих і середніх міст України приєднатися до “Лабораторії інновацій”. Партнери проєкту – Європейський центр свободи преси та медіа й Міністерство закордонних справ Німеччини.

10 відібраних редакцій візьмуть участь у 16 вебінарах і трьох круглих столах, а дві з них отримають стипендії на реалізацію інноваційних бізнес-ідей.

Проєкт триватиме упродовж жовтня-грудня 2020 року і складатиметься із двох навчальних курсів:

  • менеджмент (редакційне управління, планування реклами, монетизація, бізнес-планування тощо)
  • розробка контенту і журналістські стандарти (кросмедійність, інструменти для ефективного просування, пряма трансляція через сайт чи соцмережі, мобільна журналістика, контент для соцмереж тощо)

Кожен курс передбачає 8 вебінарів для двох представників відібраних редакцій.

Також у проєкті не обійтися без менторства: наставники консультуватимуть команди й допомагатимуть застосовувати теорію на практиці. Під час круглих столів німецькі колеги поділяться досвідом роботи в умовах карантину. І найголовніше – дві редакції отримають стипендії, які дозволять їм реалізувати інноваційну ідею.

Для участі у “Лабораторії інновацій” заповніть, будь ласка, заявку до 15 жовтня 2020 року за посиланням: https://bit.ly/3n0F8bF

Відібрані учасниці/-ки отримають запрошення з додатковою інформацією до 19 жовтня.

Участь безкоштовна.

Додаткові запитання надсилайте на електронну адресу irrp@ukr.net або звертайтеся за номером телефону +38(067)2344216. Контактна особа – Оксана Євтушенко.

Маєте запитання, пропозиції, коментарі +38-067-234-42-16