Запитання? +38-067-547-22-33, +38-067-234-42-16

About RPDI

Круглий стіл „Проблемні питання наповнення офіційних веб-сайтів судів“

16 та 21 вересня 2015 року

 (ви можете обрати одну з дат у формі реєстрації нижче)

Конференц-зала НАН України  м. Київ. вул. Володимирська, 55 (1 поверх, «Білий зал»)

Громадська організація «Інститут розвитку регіональної преси», яка реалізує проект «Сприяння прозорості влади: моніторинг відкритості веб-сайтів центральних органів виконавчої влади, судів та місцевих органів влади України», запрошує на круглі столи «Проблемні питання наповнення офіційних веб-сайтів судів».
Круглі столи буде проведено 16 та 21 вересня 2015 року за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 55, конференц-зал Національної Академії Наук України, білий зал. Початок о 10 годині, закінчення о 14 годині. Програма круглого столу додається.
Круглі столи будуть присвячені обговоренню проблем доступу до публічної інформації про діяльність судів. Також заплановано участь Уповноваженого Верховної Ради України з питань підготовки конституційних подань та дотримання права на доступ до публічної інформації пані Ірини Кушнір та експертів Ради Європи з питань доступу до публічної інформації.
Цільова аудиторія заходу – представники судів, веб-сайти яких було досліджено,  інші зацікавлені сторони, представники громадськості та експертного середовища.

9.30  – 10.00Реєстрація
10.00  – 10.15Вступне слово

  • Олена Родіоненко, Координатор проекту, Офіс Ради Європи в Україні,
  • Людмила Опришко ГО «Інститут розвитку регіональної преси», адвокат, медіа-юрист,
  • Людмила Панкратова, адвокат, медіа-юрист ГО «Інститут розвитку регіональної преси»,
  • Ірина Кушнір, Офіс Уповноваженого ВРУ з прав людини
10.15 – 11.00Презентація проекту по моніторингу відкритості веб-сайтів судів. Людмила Панкратова 
Важливість комунікацій з громадськістю для покращення доступу до публічної інформації про діяльність судів. Людмила Опришко
11.00 – 11.45Право на доступ до публічної інформації: механізм контролю в Україні.
Ірина Кушнір, Офіс Уповноваженого ВРУ з прав людини
11.45 – 12.00Перерва на каву
12.00 – 12.40Обговорення необхідності оприлюднення інформації за параметрами моніторингу, зокрема: про необхідність системи обліку публічної інформації, інформація про використання бюджетних коштів, декларації суддів, інформація про державні закупівлі
Дискусія
12.40 – 13.10Обговорення необхідності створення та запровадження стандартів для веб-сайтів судів.
Підбиття підсумків  круглого столу.
13.10 – 14.00Обід

 
Участь у круглому столі безкоштовна.
ІРРП може компенсувати витрати на проїзд максимум п’яти учасникам із регіонів, а також забезпечить УСІХ учасників круглого столу кава-паузою та обідом.

РЕЄСТРАЦІЯ

У рамках проекту «Сприяння прозорості влади: моніторинг відкритості  веб-сайтів центральних органів виконавчої влади, судів та місцевих органів влади України» за фінансової підтримки Міністерства зовнішніх справ Чеської Республіки та Офісу Ради Європи в Україні в рамках спільної програми Ради Європи та Європейського Союзу «Зміцнення інформаційного суспільства в Україні».

Маєте запитання, пропозиції, коментарі +38-067-234-42-16