Запитання? +38-067-547-22-33, +38-067-234-42-16

About RPDI

Конкурс грантів “Я не вірю на слово” від ІРРП: розкажіть про медіаграмотність своєму читачу

Команда ІРРП пропонує журналістам з південних та східних областей України взяти участь в унікальному проекті, спрямованому на підвищення рівня медіаграмотності читачів, глядачів та слухачів.

Фейкові новини, маніпуляції, пропаганда та дезінформація – усе це сьогодні має реальний вплив на реальне життя сучасного суспільства.

Найефективнішою зброєю проти цих явищ є медіаграмотність – вміння критично сприймати інформацію, розпізнавати обман, відповідально ставитися до її поширення.

Медійники, блогери та громадські активісти із Запорізької, Луганської, Донецької, Дніпропетровської, Одеської, Миколаївської та Херсонської областей отримали нагоду підвищити рівень медіаграмотності своєї аудиторії.

Саме в цьому – мета конкурсу, який проводить ІРРП  в рамках проекту «re:start democratic discourse», що реалізовується партнерстві з Європейським центром свободи преси та ЗМІ (ECPMF), Лейпциг,  за підтримки  Міністерства закордонних справ Німеччини.

Автори можуть пропонувати свої ідеї або вибрати тему із запропонованого списку, підготувати матеріали, спрямовані на підвищення медіаграмотності аудиторії та оприлюднити їх у регіональних медіа.

Організатори відберуть 15 найкращих ідей та допоможуть їх реалізувати – за допомогою редакторів-менторів. Після оприлюднення у медіа автори цих матеріалів отримають малі гранти – від 3500 до 5000 грн.

Подробиці конкурсу – за лінком

Проект «re:start democratic discourse» втілюється протягом червня-грудня 2018 року, ІРРП його реалізує в партнерстві з Європейським центром свободи преси та ЗМІ (ECPMF), м. Лейпциг, за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини

 

Маєте запитання, пропозиції, коментарі +38-067-547-22-33