Команда ІРРП

Ольга Труфанова – виконавчий директор ГО «Інститут розвитку регіональної преси – ІРРП». Розпочала роботу у ІРРП в травні 2015 року, змінивши Катерину Лабу, яка обіймала цю посаду з 2006 по 2015 роки.

Має ступінь MBA від однієї з найкращих бізнес-шкіл в Європі – IE Business School (Мадрид, Іспанія), міжнародну кваліфікацію бухгалтера (АССА), великий досвід роботи в галузях фінансів, бухгалтерського обліку, зовнішнього та внутрішнього аудиту (Ernst & Young КПМГ), звітності за міжнародними стандартами, складання бюджетів для загального управління медіа-організацій (канал «Студія 1 + 1», кінокомпанія «Ivory Films») та управління проектом в якості продюсера (соціального ток-шоу «Говорить Україна», ТРК Україна). Також має досвід роботи у міжнародних проектах технічної допомоги (USAID – FMI – Пакт Україна) в якості менеджера проекту.

Дарина Шевченко – керує розробкою проектів з підтримки журналістських розслідувань, відповідає з втілення проектів базової та передової журналістської освіти, очолює проект «Програма «Антикорупційна ініціатива ЄС» (підкомпонент з розвитку журналістських розслідувань в Україні). Приєдналася до команди у серпні 2017 року. Є засновницею та редакторкою нового порталу пояснювального журналістики Lustrum.

Протягом шести років працювала журналісткою та редакторкою українського англомовного новинного сайту Kyiv Post. Має великий досвід управління проектами, фандрейзингу та краудфандингу (була виконавчим директором Фонду розвитку медіа (Media Development Foundation), а також досвід роботи в медіа – керувала відділом журналістських розслідувань на телеканалі ZIK.

Людмила Панкратова – керівниця юридичного напрямку ІРРП, опікується проектами з юридичної допомоги, навчальними проектами, а також проектами, пов’язаними з забезпеченням доступу до інформації.  Надає юридичні консультації та захищає журналістів у судах, веде семінари та вебінари. Співпрацює з ІРРП з 2008 року.

Має ступінь в області права університету імені Тараса Шевченка.  Вивчала застосування Конвенції про захист прав людини і основних свобод (що проводяться Радою Європи, Інтерайтс і Національної Спілки адвокатів України). Співпрацює з Бюро з прав людини НАНУ. Стажувалась у Європейському суді з прав людини у Страсбурзі, працювала за програмою захисту прав біженців Департаменту Верховного комісара ООН, співпрацювала з Радою Європи, ОБСЄ, проектом розслідницької журналістики SCOOP. Була юристкою з Захисту Права і Освітньої Програми IREX ProMedia.

У 2007 році стала співзасновницею та віце-президенткою Асоціації медіа-юристів, координувала роботу регіональних юристів і проведення тренінгів для журналістів з правових аспектів антикорупційних розслідувань.

Оксана Євтушенко – керівниця проектів, менеджерка з логістики. У 2017 році координувала українську складову проекту n-vestigate, який реалізовує міжнародна спільнота журналістів-розслідувачів n-ost у країнах Східної Європи. Приєдналася до ІРРП в 2007 році

Відповідає за організацію, логістичне та матеріально-технічне забезпечення усіх заходів ІРРП.

Має ступінь університету в педагогіці, фахівець з розробки нових проектів з швидкої освіти, у тому числі інтернет-проектів.

Любов Рибалка – бухгалтер, відповідальна за статут і податковий облік. Приєдналася до ІРРП в 2006 році. Має більше 20 років досвіду в області бухгалтерського обліку, працює з некомерційними організаціями більше 15 років.

Ірина Подгорна – фінансовий менеджер, бухгалтер-аудитор, член асоціації правників України. Працює в ІРРП з осені 2017 року. Має досвід роботи за фахом з 2005 року.

 

 

 

 

Ольга Сіманович  – регіональна редакторка GIJN in Russian –

спільного проекту ІРРП і Глобальної мережі журналістів-розслідувачів, керівниця проекту зі сприяння організаційному розвитку центрів розслідувальної журналістики. Приєдналася до ІРРП у січні 2017 року.

Має 13-річний досвід роботи на телебаченні. Працювала репортеркою програми “Вікна-Новини”, а також сценаристкою та випусковою редакторкою теле програм на каналі СТБ. З 2012 року співпрацювала з ІРРП в якості медіа-тренера та брала участь в міжнародних розслідуваннях SCOOP.

Оксана Максименюк – адвокатка, медіа-юристка, тренер ГО “Інститут розвитку регіональної преси”. Приєдналась до команди ІРРП з січня 2017 року. Має десятирічний досвід адвоката з питань трудового, комерційного права, кримінального права, інформаційних спорів та захисту прав людини.

Працює у проектах з моніторингу відкритості органів влади та місцевого самоврядування, судів; витребування декларацій чиновників; займається захистом журналістів/ЗМІ у справах про захист честі, гідності, ділової репутації, про спростування інформації, захист приватності, відшкодування матеріальної й моральної шкоди, надання юридичних консультацій тощо. Закінчила юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка в 2002 році. Стаж юридичної роботи 15 років.

Ірина Шпаковська – керівниця проектів. Керувала відділом реклами у Видавничому домі “Галицькі контракти. Має досвід координації проектів у ГО “Асоціація незалежних регіональних видавців України” та управління навчальним центром в Українській Асоціації видавців періодичної преси.

Закінчила Національний університет біотехнологій і природокористування має освіту маркетолога. В ІРРП – з січня 2017 року.

Лідія Буляк – асистентка проекту зі сприяння організаційному розвитку центрів розслідувальної журналістики в Україні за підтримки Програми «Матра» Посольства Королівства Нідерландів. Займається координаційною та організаційною підтримкою проекту.

Закінчила факультет журналістики Львівського національного університету ім.І .Франка.

 

Дмитро Лукашенко – асистент проектів, допомагає організовувати заходи в рамках проектів, допомагає юристам та керівникам проектів з вирішенням поточних завдань, перекладає, відповідає за забезпечення офісу. Працює в ІРРП з вересня 2016 року.

 

 

Тетяна Колісник – асистентка проекту, що реалізується в рамках підкомпоненту з розвитку журналістських розслідувань міжнародного проекту «Антикорупційна ініціатива ЄС». Підкомпонент імплементується ГО «Інститут розвитку регіональної преси». Працює в ІРРП з жовтня 2017 року. До переїзду в Київ – січень 2017 року – працювала головною редакторкою онлайн-видання «Перша електронна газета», місто Кропивницький, раніше – журналісткою цього видання та видання «Первая городская газета». У 2013 році з відзнакою закінчила Центральноукраїнський педагогічний університет ім. Володимира Винниченка за спеціальністю «Вчитель української мови та літератури. Редагування освітніх видань».

Для отримання юридичної допомоги
заповніть анкету

П.І.Б.*

Організація

E-mail*

Телефон

Деталі звернення

Яка юридична допомога вам потрібна? *

Юридична консультаціяДопублікаційна експертизаПравовий захист у судіСкладання інформаційного запиту

Завантажте документи/файли

* - обов'язкові поля

×


×