Запитання? +38-067-547-22-33, +38-067-234-42-16

About RPDI

Ivote – дізнайтеся, хто із кандидатів у президенти розділяє ваші політичні погляди

Ivote (ivote.com.ua) – незалежна освітня платформа, яка допомогає  швидко та зручно ознайомитися з програмами кандидатів і раціонально прийняти рішення під час виборів.

Працює просто: потрібно перейти за ліком, відповісти на кілька важливих суспільно-політичних питань, які належать до сфери впливу Президента, і які кандидати внесли у свої передвиборчі програми.

Команда програмістів та експертів розробила алгоритм та методологію розрахунку завдяки якому різні варіанти відповідей поєднані між собою, а результат демонструє, наскільки відсотків ваша позиція збігається з позиціями кандидатів. Окрім списку кандидатів, які найбільше і найменше розділяють ваші погляди, можна також у зручному форматі прочитати цитати з офіційних програм та порівняти їх.

Проект не залежить від будь-яких політичних сторін та реалізується одеською громадською організацією «Інститут політичної інформації» за підтримки міжнародної організації Internews Network. Розробники гарантують анонімність, а також не збирають жодних персональних даних. 

Важливо, що iVote – це тільки інструмент, який має полегшити розуміння політичного процесу та збільшити доступність розуміння офіційних програм кандидатів. Організатори закликають покладатися на власний розсуд та самостійно аналізувати отримані результати та приймати своє рішення.

Маєте запитання, пропозиції, коментарі +38-067-547-22-33