Запитання? +38-067-547-22-33, +38-067-234-42-16

About RPDI

ІРРП знову запрошує медійників на школу з медіаменеджменту до Риги

ГО «Інститут розвитку регіональної преси – ІРРП» запрошує медіаменеджерів до участі у тримодульній школі медіаменеджменту для країн східної Європи, яку проводить FOJO Media Institute (Швеція) на базі Стокгольмської школи економіки у Ризі (Латвія).

Школа традиційно складатиметься з трьох модулів: перший відбудеться 02-05 грудня 2019 року, два наступних – уже в 2020-му: у березні та у травні. Усі, хто пройде відбір до цієї школи, мають відвідати усі три модулі.

Перший модуль буде присвячений загальним питанням управління та менеджменту ньюзрума, другий – стратегії і фінансам, третій – маркетингу і просуванню.
Окрім українців, у школі візьмуть участь медійники з Білорусі, Грузії, Молдови, тому робоча мова – російська.

Взяти участь у школі можуть керівники середньої (редактори відділів) або вищої ланки керівництва (заступники головних редакторів, редактори чи головні редактори).
Надзвичайно важливо мати бажання і здібності для вдосконалення своїх управлінських якостей, та організаційних процесів у своїх редакціях.
Незалежні медіа, які вони представляють, мають працювати відповідно до журналістських стандартів, демонструвати прагнення і потенціал для стійкого економічного розвитку свого медіа у найближчій перспективі.
Вітається участь людей віком до 40 років з новим баченням та новими ідеями.
Участь представників комерційних служб медіа можлива за умови, якщо вони розуміються на редакційних процесах або прагнуть до цього.

Перевага надається представникам регіональних медіа.

Почитати враження від учасниці однієї з минулих шкіл – Тетяни Соболик з Івано-Франківська – можна тут.

Участь у школі – безкоштовна, група формується на конкурсній основі, заповнити заявку можна тут.

Заявки приймаються до 25 жовтня включно.
Детальніше про логістику та умови участі – в анонсі події.

Маєте запитання, пропозиції, коментарі +38-067-547-22-33