Запитання? +38-067-547-22-33, +38-067-234-42-16

About RPDI

ІРРП: що ми робили у 2017-му. Звіт-хроніка

Протягом 2017 року команда ГО «Інститут розвитку регіональної преси – ІРРП» втілила немало цікавих проектів в усіх ключових сферах своєї діяльності: підтримки та розвитку журналістських розслідувань, освіти та юридичної підтримки журналістів, відстоювання гендерної рівності у суспільстві.
Минулого року завершився багаторічний проект з моніторингу сайтів органів державної влади, натомість розпочалися два масштабних проекти з підтримки журналістських розслідувань в Україні.
У травні ІРРП долучився до реалізації підкомпоненту з розвитку журналістських розслідувань Антикорупційної ініціативи ЄС, у червні розпочав проект з організаційного розвитку команд розслідувальної журналістики за підтримки програми «МАТРА» Посольства Нідерландів в Україні.
Вебінари зі створення мультимедійного контенту, створені в рамках проекту з децентралізації, і сьогодні доступні на сайті ІРРП, так само, як і вебінари для журналістів і активістів щодо перевірки декларації посадовців та інших юридичних аспектів роботи медівників.
За результатами 2017 року ми створили таймлайн – хроніку, у якій відображені усі ключові події для команди ІРРП протягом року. Окрім них, у хроніці зібрані усі важливі лінки, що можуть стати у нагоді журналісту не тільки у 2017-му: вебінари, посібники, конспекти тренінгів.

Маєте запитання, пропозиції, коментарі +38-067-234-42-16