Запитання? +38-067-547-22-33, +38-067-234-42-16

About RPDI

ІРРП надає стипендії на навчання в Школі журналістики УКУ

Інститут розвитку регіональної преси надасть одноразові семестрові стипендії на навчання в школі журналістики Українського католицького університету. 

 

Стипендію можуть отримати 2 студентки/и, які будуть зараховані на перший курс Школи журналістики УКУ. Розмір стипендії дорівнює вартості навчання впродовж одного семестру в ШЖ УКУ – 16750 гривень. 

 

Стипендіаток/ів визначить конкурсна комісія ІРРП на початку вересня 2019 року. В комісію входять Ольга Труфанова, виконавча директорка ІРРП, Людмила Панкратова, керівниця юридичного відділу ІРРП, та Олександр Волошин, координатор проекту з розвитку розслідувальної журналістики в ІРРП. 

 

Магістерка з журналістики Українського католицького університету у Львові — інтенсивна дворічна програма, що готує універсальних журналістів-практиків за сучасними європейськими стандартами. Навчання на програмі дає практичні знання з усіх актуальних форм журналістики, навички володіння основними технологічними інструментами медій, дозволяє розширити світогляд і розуміння цінностей професії, отримати досвід із перших рук українських і зарубіжних медійних фахівців. Програма також пропонує студентам величезні можливості побачити Україну і світ, спробувати свої сили в реальній журналістиці та по завершенні навчання знайти гідну роботу. 

 


 

Навчання відбувається українською мовою, окремі лекції — англійською, російською або польською. Освіта у Школі журналістики УКУ є світською та не передбачає жодних обмежень за конфесійною чи світоглядною ознаками. Важлива вимога — толерантність і повага до поглядів інших.

 

Щодо вступу у Школу журналістики УКУ:

  • прийом документів – з 10 липня;
  • вступні іспити – з 22 по 26 липня;
  • конкурс на отримання стипендії від ІРРП – початок вересня (дати узгоджуються).

 

Детальніше про процедуру вступу можна дізнатися за посиланнями: http://journalism.ucu.edu.ua або https://vstup.ucu.edu.ua.

 

Проект реалізовується в рамках Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні (EU Anti-Corruption Initiative, EUACI). EUACI фінансується Європейським Союзом та співфінансується і впроваджується Міністерством закордонних справ Данії (DANIDA).

 

Маєте запитання, пропозиції, коментарі +38-067-547-22-33