Запитання? +38-067-547-22-33, +38-067-234-42-16

About RPDI

ІРРП і YouControl уклали меморандум про стратегічну співпрацю

Багаторічне партнерство ІРРП і YouControl стало офіційним: організації підписали меморандум.

Сергій Мільман і Людмила Панкратова підписували меморандум під прискіпливим наглядом нашого вартового песика

Що ставимо собі за мету? Створювати нові можливості на перетині відкритих даних і розслідувальної журналістики ‒ разом і з підсиленою експертизою.

YouControl ‒ аналітична система, що формує повне досьє на кожну компанію України на основі відкритих даних із понад 180 джерел, відстежує зміни в державних реєстрах і візуалізує зв’язки між афілійованими особами. Також надає інформацію про компанії ЄС, Великої Британії, РФ і Кіпру.

Виконавча директорка ІРРП Людмила Панкратова підписує документ

Вагомим інсайтом для нас стало те, що на тренінґах ІРРП учасники й учасниці часто діляться: найбільшим відкриттям для них є робота з реєстрами, а особливо ‒ зручність YouControl. Тож ми вбачаємо в нашому стратегічному партнерстві можливість відкривати для розслідувачів-початківців і регіональних журналістів інструменти, що допоможуть їм підвищувати професійність матеріалів.

Сергій Мільман і Людмила Панкратова

Наша виконавча директорка переконана: “ІРРП це завжди не тільки про ретельну журналістику, а й про новації. На кожну конференцію #IJC ми запрошуємо творців трендів і знайомимо журналістів із новими методами й інструментами. 

Ми й до цього часто кликали фахівців і фахівчинь YouControl, жоден тренінґ для розслідувачів без них не обходився. Але тепер вирішили “узаконити” наші теплі стосунки й разом формуватимемо спільноту професійних журналістів і впевнених користувачів YouControl. Впевнені, що зможемо підсилити одне одного”.

Сергій Мільман, засновник і CEO YouControl

Сергій Мільман, засновник і CEO YouControl, пояснює: “Наша співпраця з ІРРП це історія про тривале ефективне партнерство без формальних угод. Але тепер ми прийшли до нового етапу й підписали відповідний меморандум. Адже в нас велика спільна ціль ‒ поширювати відкриті дані й так сприяти розвитку незалежних професійних ЗМІ, що є опорою громадянського суспільства. 

Для цього плануємо організовувати тренінґи, під час яких ділитимемося знаннями й досвідом роботи з даними та їх якісним аналізом. При цьому надаватимемо безкоштовні доступи до інструментів YouControl журналістам і громадським активістам для проведення розслідувань, аналізу держзакупівель, моніторинґу декларацій, створення аналітичних досліджень тощо”.

Сергій Мільман і команда ІРРП

Тож не сумнівайтеся: тепер буде більше тренінґів від ІРРП із класними фахівцями цього аналітичного онлайн-сервісу, а ще один бонус чекає на зареєстрованих учасників Ресурсного центру для журналістів-розслідувачів.

Маєте запитання, пропозиції, коментарі +38-067-234-42-16