Запитання? +38-067-547-22-33, +38-067-234-42-16

About RPDI

Інтернет-газета «Сейчас» стає дайджестом «ЛІГАБізнесІнформ»

alt

Інформаційна агенція «ЛІГАБізнесІнформ» прийняла рішення про зміну принципу інформаційного наповлення інтернет-газети «Сейчас».

alt

Інформаційна агенція «ЛІГАБізнесІнформ» прийняла рішення про зміну принципу інформаційного наповлення інтернет-газети «Сейчас». Про це  повідомила виконавчий директор «ЛІГАБізнесІнформ» Ярослава Карибіна.

Головною причиною таких дій є загальна ринкова ситуація і потреба оптимізувати витрати на виробництво. «Газета “Сейчас” була дотаційним проектом, з окремо виділеним бізнес-завданням. При цьому проект не досяг тих бізнес-показників, на які ми розраховували. Ми змушені враховувати ситуацію на ринку і скорочувати витрати на виробництво», – зазначила вона.

Пані Карибіна наголосила, що видання не припиняє свого існування, однак перестає наповнюватися авторським контентом редакції, натомість наповнюватиметься інформаційною службою «ЛІГАБізнесІнформ». «З точки зору контенту газета виходитиме у форматі дайджесту інформаційних ресурсів “ЛІГАБізнесІнформ”», – пояснила вона.

На уточнююче запитання ТК, що буде з колективом, Ярослава Карибіна повідомила, що з 15 осіб семеро залишаються працювати в інформаційній службі, а восьмеро звільняються за згодою сторін, у тому числі й головний редактор «Сейчас» Ніна Кур\’ята-Стасів. «Відповідно до наших домовленостей люди отримають компенсацію», – додала вона.

Газета «Сейчас», крім онлайн-версії Seychas.ua, виходить також і в офлайн-версії. Основними читачами офлайн-версії видання є користувачі системи «ЛІГА:Закон», тому зміни відбуватимуться з урахуванням інтересів насамперед цієї аудиторії.

Джерело: http://telekritika.ua

Маєте запитання, пропозиції, коментарі +38-067-547-22-33