Запитання? +38-067-547-22-33, +38-067-234-42-16

About RPDI

ГО "ІРРП" разом із журналістами перевіряє декларації чиновників

Скріншот із програми “Слідство.Інфо”


З часу прийняття закону про е-декларування і до сьогоднішнього дня в суспільстві не стихають про те, що багато чиновників прагнуть приховати від українців інформацію про свої доходи.
 Так, за результатами журналістського розслідування, проведеного Юрієм Горбачем для програми “Слідство. Інфо” та оприлюдненого 22 квітня цього року на сайті hromadske.ua, 30 травня 2017р. до Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) було подано заяву. У заяві йшлося про те, що суддя Господарського суду Рівненської області Торчинюк Вадим Георгійович не вніс у свою декларацію відомостей про те, що його дружина в 2013–2014 рр. була засновницею й директоркою словацької фірми “Vellex”. Сам суддя Торчинюк очолював цю фірму в 2015 році – у е-декларації про це також жодного слова. Немає там інформації й про те, що дружина судді – засновниця ТОВ “Фірма “Любар” та ТОВ “Офісно-торговий центр”. Кінцевим бенефіціарним власником обох фірм є сам суддя Торчинюк.
За результатами поданої нами заяви Національне агентство з питань запобігання корупції 22 червня 2017 року прийняло рішення перевірити декларацію судді Торчинюка Вадима Георгійовича.
А значить, сьогодні є всі підстави сподіватися на те, що завдяки спільній роботі ГО “ІРРП” та журналістів винних буде притягнуто до відповідальності, а в українському суспільстві стане трохи менше схем, махінацій та нечесних ігор. Адже саме прозорість, гласність та відкритість урешті-решт приведуть нас до Європи.

Маєте запитання, пропозиції, коментарі +38-067-234-42-16