Запитання? +38-067-547-22-33, +38-067-234-42-16

About RPDI

Фонд Thomson Reuters оголосив умови міні-грантів в рамках проєкту COVID- 19 crisis reporting Hub та продовжив дедлайн до 28 червня

Фонд Thomson Reuters Foundation оголошує про схему надання міні-грантів в рамках навчального онлайн курсу COVID-19 Hub для журналістів з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови та України. Дедлайн програми продовжено до 28 червня включно.

Міні-гранти в розмірі 350 британських фунтів будуть надані всім учасникам навчальної програми на покриття всіх витрат для створення матеріалу про пандемію COVID-19 та її наслідки (можуть висвітлюватися політичні, соціально- економічні, медичні, культурні та будь-які інші аспекти). Заповнити заявку можна ТУТ

Троє обраних учасників/учасниць програми на конкурсній основі зможуть отримати гранти на створення великоформатних або мультимедійних матеріалів (лонгріди, розслідування, візуалізації великих масивів даних, міні- фільми тощо) у розмірі 1000 британських фунтів. Для отримання цього гранту учасники повинні будуть подати окрему заявку під час навчальної програми. Умови та дедлайн для цього гранту буде оголошено відібраним учасникам програми під час курсу.

Навчання на проєкті COVID-19 Hub відбуватиметься дистанційно, не потребуватиме відриву від виробництва і займатиме 1,5 години щовівторка і 1,5 години кожної другої п’ятниці, коли відбуватимуться вебінари та онлайн- конференції. Вся комунікація і навчання відбуватиметься через програми відеозв’язку та месенджери.
Програма COVID-19 Hub включає такі аспекти пандемії коронавірусу та її наслідків, як економічна криза, гуманітарні аспекти, медичні та наукові питання, уміння вирізняти фейки, працювати з великими масивами даних, писати лонгріди та дбати про власну психологічну рівновагу в роботі з травмуючими темами.
Також передбачені зустрічі зі спікерами міжнародних організацій у форматі прес-конференцій або інтерв’ю, які можна буде використовувати в своїй поточній роботі.

В програмі будуть задіяні тренери та експерти з України, Грузії, Білорусі, Британії та інших країн. Мова тренінгу – російська. Мову власних публікацій учасники обиратимуть самі.

На програму можуть подаватися як штатні журналісти, так і фрілансери.
Детальніше про умови подання на програму читайте тут

Подати заявку на участь можна ТУТ

Дедлайн для подачі заявок – 28 червня 2020 року.

Маєте запитання, пропозиції, коментарі +38-067-234-42-16