Запитання? +38-067-547-22-33, +38-067-234-42-16

About RPDI

Як писати про кримінальні судові процеси – літній інтенсив для розслідувачів

ГО ІРРП (Інститут розвитку регіональної преси) запрошує журналістів-розслідувачів з усіх видів медіа на триденний інтенсив з висвітлення кримінальних судових процесів.

Дата і місце проведення: 9-11 серпня, Київ

Аудиторія: незалежні журналісти з усіх видів медіа та усіх регіонів України, що проводять журналістські розслідування.

 

Цілі тренінгу

За результатами тренінгу учасники дізнаються:

– як відслідковувати інформацію про судові процеси щодо суспільно важливих тем – у тому числі за результатами журналістських розслідувань;
– як працювати з джерелами інформації під час висвітлення судових процесів: з людьми, документами та базами даних (документи, реєстри, розсилка, реєстр судових рішень, судді, прокурори, адвокати, сторони процесу);
– про юридичні терміни та норми, що регулюють роботу журналіста під час висвітлення різних видів судових процесів (цивільна і кримінальна відповідальність);
– про етичні норми висвітлення судових процесів та наслідки впливу роботи журналіста на судові рішення;
– як знаходити теми в найактуальніших тематичних напрямках кримінальних судових процесів;
– учасники тренінгу отримають гранти та менторську підтримку.


Тренери:

Людмила Панкратова – медіа-юристка ГО “ІРРП”, має багаторічний досвід адвоката з питань трудового, комерційного права, інформаційних спорів та захисту прав людини.
Веде справи у Європейському суді з прав людини (справа Наталки Седлецької), співпрацює з багатьма регіональними медіа та провідними українськими розслідувальними редакціями.

Ірина Салій — журналіст, з грудня 2017 розвиває власний медіапроект “Судовий репортер”. Раніше працювала на сайті “Наші гроші”. Займається журналістикою з 2013 року.

Гостьові спікери: судді київських судів (кандидатури обговорюються).Участь у тренінгу є безкоштовною. Учасникам з інших міст пропонується проживання в готелі та компенсація вартості проїзду. 

Для участі у тренінгу необхідно заповнити та надіслати анкету-заявку до 23 липня 2019 року (23.59). Заявку можна заповнити ТУТ.

Група учасників (14 осіб) тренінгу формується на конкурсній основі. Результат відбору ІРРП повідомить до 26 липня  2019 року.

Учасники тренінгу зобов’язуються бути присутніми 09-11 серпня 2019 року (п’ятниця-неділя) та брати активну участь у всіх навчальних заходах.

 

 

Проект реалізовується в рамках Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні (EU Anti-Corruption Initiative, EUACI). EUACI фінансується Європейським Союзом та співфінансується і впроваджується Міністерством закордонних справ Данії (DANIDA).

Маєте запитання, пропозиції, коментарі +38-067-547-22-33