Запитання? +38-067-547-22-33, +38-067-234-42-16

Школа журналістів Запорізької області

ГО “Інститут розвитку регіональної преси” в партнерстві з Європейським центром свободи преси та ЗМІ (ECPMF), м. Лейпциг,  за підтримки  Міністерства закордонних справ Німеччини, оголошує набір на 8-денний тренінг «Школа для журналістів».

Дата проведення: 11-18 серпня 2018 року, м. Бердянськ.

Хто може взяти участь у цьому тренінгу: журналісти та журналістки всіх видів медіа Запорізької області, які бажають підвищити свій професійний рівень.

На тренінгу учасники дізнаються про:

  • Правові основи роботи журналіста, доступ до публічної інформації, захист персональних даних, відповідальність журналіста та як її запобігти
  • Стандарти журналістики, етика
  • Як збирати новини та писати якісні тексти
  • Техніка інтерв’ю
  • Відкриті дані в роботі журналіста
  • Сучасна візуальна журналістика. Нові формати сторітеллінга
  • Як перевіряти інформацію
  • Основи з цифрової безпеки

Умови участі:

Участь у тренінгу є безкоштовною.

Учасникам тренінгу з інших міст пропонується проживання в готелі та компенсація вартості проїзду.
Для участі у 8-денному тренінгу «Школа для журналістів» буде відібрано 16 учасників.
Заявку потрібно заповнити та надіслати до 19 липня 2018 року (24.00).

Анкету-заявку заповнити тут

До 24 липня 2018 року ми повідомимо відібраним учасникам про участь у тренінгу.
Всі учасники зобов’язуються бути присутніми під час усіх днів тренінгу та брати активну участь у всіх навчальних заходах!

Інформація про тренерів:

Олег Хоменок – старший радник з питань медіа в Internews Network, сертифікований медіа-консультант і медіа-тренер. Має багаторічний досвід у медіа-галузі. Автор кількох посібників із журналістики.

Ольга Юркова– журналістка, редакторка, медіа-тренерка.

Спеціалізації – мультимедійна журналістика, використання нових медіа в роботі журналістів і редакторів, медіа менеджмент, журналістська етика, факт-чекінг. Має понад 10-річний досвід роботи у журналістиці. Редактор відділу “Донбас, Крим” у Медіа домі “Нова інформація”

Інна Гадзинська–  редактор, медіа-тренер, менеджерка з комунікацій ІРРП. Спеціалізація: моделі контенту, створення контенту, планування, оповідання історії, стандарти журналістики, редакторський потік, SMM для медіа.

Людмила Панкратова– медіа-юристка. Опікується проектами з юридичної допомоги, навчальними проектами, а також проектами, пов’язаними з забезпеченням доступу до інформації.  Надає юридичні консультації та захищає журналістів у судах, веде семінари та вебінари.

Дарина Шевченко –  – керівниця проекту з розвитку журналістських розслідувань в ІРРП, виконавча продюсерка та редакторка розслідувального проекту Сдідство.Інфо, працювала журналісткою та редакторкою новин англомовної газети Kyiv Post, керувала департаментом журналістських розслідувань телеканалу ZIK.

Максим Луночкін – со-ініціатор ГО “Лабораторія цифрової безпеки”, що була створена з метою об’єднати зусилля в допомозі громадським організаціям та активістам знизити ризики та можливі наслідки загроз в цифровому світі. Надає консультаційну та технічну ІТ підтримку правозахисникам та незалежним медіа, що працюють в Криму та на Сході України.

З будь-яких питань звертайтеся за номером телефону +38 067 234 42 16  або пишіть на електронну скриньку irrp@ukr.net.

Контактна особа: координаторка проекту Оксана Євтушенко

Маєте запитання, пропозиції, коментарі +38-067-547-22-33