Запитання? +38-067-547-22-33, +38-067-234-42-16

About RPDI

Сеанс розслідувального кіно в Ірпені

ГО ІРРП запрошує ірпінчан поспілкуватися з журналістами провідних українських розслідувальних редакцій, викривачами з регіонів та переглянути їхні фільми-розслідування.

Кінопоказ відбудеться 08 вересня у залі Конференц-холу Ірпінь (Київська обл, М. Ірпінь, вул. Северинівська, 118а) з 14.00 до 17.00.

Вхід – вільний.

В програмі: журналістське розслідування щодо реалій в Ірпені, проведене командою розслідувачів, а також три роботи столичних редакцій – програми «СХЕМИ: корупція в деталях», агенцій «Слідство.Інфо» та «Бігус.Інфо».

Розслідування на місцеву тематику проведуть журналісти-розслідувачі з різних регіонів України в рамках тренінгу Тренінг “Нові розслідувачі 2”. Третій (поглиблений) модуль, що триватиме в Ірпені напередодні – з 03 по 08 вересня.

Керуватимуть їхньою роботою провідні українські журналісти-розслідувачі – Alisa Yurchenko (BIHUS.info), Максим Савчук (Схеми: корупція в деталях – RFERL), Катерина Лихогляд (Слідство.Інфо).

У фінальний день тренінгу його учасники представлять результати 5-денної роботи в Ірпені, а їхні ментори також покажуть свої власні резонансні розслідування, проведені раніше, розкажуть про свою роботу, відповідатимуть на запитання глядачів.

З усіх питань звертайтеся до Марина Логачева за номером телефону (067) 777-14-48 або пишіть на електронну скриньку mlogacova.irrp@gmail.com

Проєкт реалізовується ГО ІРРП в рамках Антикорупційна ініціатива ЄС в Україні (EU Anti-Corruption Initiative, EUACI). EUACI фінансується Європейським Союзом та співфінансується і впроваджується Міністерством закордонних справ Данії (DANIDA).

Маєте запитання, пропозиції, коментарі +38-067-547-22-33