Конкурси

Конкурс для команд розслідувальної журналістики

08.06.2017 @ 09:00 – 01.06.2019 @ 09:00
2017-06-08T09:00:00+03:00
2019-06-01T09:00:00+03:00
Contact:
Ольга Сіманович

Оголошення про конкурс для команд розслідувальної журналістики

Інститут розвитку регіональної преси (ІРРП) розпочинає дворічний проект зі сприяння організаційному розвитку центрів розслідувальної журналістики в Україні за підтримки Програми «Матра» Посольства Королівства Нідерландів.

Запрошуємо неурядові професійні команди журналістів-розслідувачів узяти участь у конкурсному відборі партнерів проекту.

В рамках проекту ІРРП здійснить експертну оцінку організаційного розвитку і вивчить пріоритетні потреби 15-ти розслідувальних груп, які будуть вибрані для участі в програмі, і забезпечить їх знаннями та навичками для підвищення життєздатності, ефективності та стабільного розвитку організацій.

Ця програма для Вас, якщо:

 • ви представляєте молоду організацію або групу, яка займається розслідувальною журналістикою в Україні;
 • ваша група вже зареєстрована як громадська організація, або ви плануєте зареєструвати ГО найближчим часом;
 • у своїй розслідувальній діяльності ви стикаєтесь із нестачею коштів, людей або інших ресурсів;
 • організація не має постійних джерел надходження коштів для забезпечення стабільного розвитку та нарощування потенціалу;
 • організації бракує досвіду, експертної допомоги або інших ресурсів для забезпечення правового функціонування, зокрема для реєстрації, юридичної експертизи чи представництва в суді тощо.

Заявки на конкурс для участі в проекті приймаються до 23 червня 2017 року включно.

В разі активної участі в проекті групи журналістів-розслідувачів матимуть можливість:

 • підвищити організаційний потенціал і досягти стабільного розвитку;
 • отримати юридичну підтримку, зокрема, незареєстровані розслідувальні групи пройдуть юридичну реєстрацію й отримають можливість залучати кошти та наймати персонал;
 • навчитись залучати кошти та збільшити бюджети організацій-партнерів проекту, що сприятиме зростанню кількості та якості журналістських розслідувань,
 • отримати знання та доступ до нових технологій, інструментів та збільшити свої команди;
 • обмінюватись досвідом і створювати спільні проекти завдяки участі в мережі журналістів-розслідувачів в Україні.

Тренери і консультанти проекту:

 • Олег Хоменокмедіа-тренер, старший радник з питань медіа Internews Network, член Ради директорів GIJN – Глобальної мережі журналістів-розслідувачів. Сертифікований тренер і консультант з журналістики та газетного менеджменту: FOJO (Kalmar, Sweden), World Bank Institute, BBC World Service Trust (London), NewsPlex of South Carolina University (USA).
 • Людмила Панкратовамедіаюрист. 17-річний досвід адвоката з питань інформаційних спорів та захисту прав людини. Досвід тренерської роботи: понад 100 семінарів, тренінгів, конференцій, круглих столів для журналістів, юристів та суддів України з питань міжнародних стандартів свободи слова. Веде справи у Європейському суді з прав людини та в рамках діяльності Інституту розвитку регіональної преси (ІРРП) надає правову допомогу журналістам.
 • Ірина Негрєєва незалежний консультант та тренер з управління проектами, моніторингу та оцінки. Більш ніж 18-річний досвід роботи в проектах технічної допомоги USAID в якості менеджера з комунікації, моніторингу та оцінки, тренера неурядових організацій. Сертифікат за оцінкою програм Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), двотижнева програма з моніторингу та оцінки (МіО) програм медіа розвитку в Центрально-Європейському університеті (Central European University), тренінги Індустріального телевізійного комітету (ІТК), Міжнародної мережі програмної оцінки (IPEN), Internews Network, Forum Media and Development (FoME, Німеччина). Досвід розробки і впровадження систем МіО в організації, включаючи планування, збір даних, прийняття управлінських рішень на підставі даних МіО, написання звітів у відповідності до вимог різних донорів, включаючи USAID, DRL, WorldBank. Брала участь в плануванні систем моніторингу та оцінки проектів Інтерньюз в Україні, Боснії, Вірменії.

Як подати заявку

Заявку можна подати українською мовою, заповнивши онлайн-формуляр до 23 червня 2017 року за посиланням.

Про результати розгляду заявок відібрані для участі в проекті організації та групи будуть повідомлені електронною поштою за вказаною в анкеті адресою.

У разі виникнення додаткових запитань

Контактна особа – менеджер проекту Ольга Сіманович (Facebook Olga Simanovich, e-mail simanovich.ol@gmail.com, Skype olga_simanovich).

 

8,126 total views, 29 views today